Bez obdržené branky vstříc třetímu místu

Předposlední turnaj pro Ženy B měl být další křížovou výpravou k co nejlepšímu umístění v poměrně úspěšné sezóně, úmorné vstávání však bylo vykoupeno sladkou odměnou!


12969323_10204385224870705_484669864_nTuto neděli 10. 4. 2016 vyrazila naše rezerva žen do Sedlčan, kde se měly holky utkat s týmy Bohemians C a TJ Sokol Kobylisy. Ranní zápas od 8 hodin se ale bohužel nehrál, jelikož tým Bohemky dorazil pouze v počtu 4+1. Byla zde možnost utkání odložit a sejít se v Praze, ale po brzkém vstávání a strastiplné cestě jsme se rozhodli nechat utkání kontumovat. Holky si alespoň krátce zahrály menší vzájemný přáteláček, kdy nás doplnili rozhodčí a aktivní holky z Bohemky. První tři body tohoto dne, byly ale doma.

Na druhý zápas už soupeřky dorazily a tak jsme se mohli těšit, že si konečně opravdu zahrajeme a že jsme nejeli do Sedlčan pouze ochutnat místního „Pepu“. Hráčky TJ Sokol Kobylisy nás v minulém společném zápase zaskočily a dokázaly nás porazit, proto jsme do zápasu vstupovaly s respektem a s odhodláním vzájemnou bilanci vyrovnat. První krok Učinila Eliška Škvorová, kdy pěknou střelou propálila gólmanku Vikingů. Druhý zářez přidala Andy Nováková, ta si drze vyvezla balón zpoza branky a propálila stojící hráčky i gólmanku. Bránící soupeřky v podstatě jen koukaly, jak Andy krouží kolem branky a v pohodě zakončuje. I po tomto góle jsme dále tvořili hru a případné šance soupeře vycházely spíše z našich nepřesností a nedůrazu. Umění důrazu a prosazení se před brankou však opět ukázala Simča a navýšila náš náskok na 3:0. Poslední hřebíček do rakve pak zatloukla, ve třetí třetině, Eliška N., kdy prokličkovala skoro celé hřiště a následně pěknou střelou rozvlnila síť v brance soupeřek.

Ze Sedlčan jsme si tedy odvezli 6 bodů a zajistili si tak „možnost“ na příštím turnaji bojovat o 3. – 4. místo, přímo s celkem Nové Strašecí. Za mě krátké vyjádření….bramborovou nechci ;) takže žádné úlevy, sezóna pro nás ještě nekončí ;)

FbC Panthers B – FbŠ Bohemians C 5:0k
FbC Panthers B – TJ Sokol Kobylisy 4:0

Autor: Martin Bajer