Elévky v obklopení florbalových akademií

Předposlední turnaj nás čekal v perle českého automobilového průmyslu Mladé Boleslavi, kde jsme se sešli v neuvěřitelném počtu 13 slečen!2016-04-09_12.33.12

Náš soupeř nesl ve všech zápasech stejné jméno, Florbalová akademie M.Boleslav, pouze tzv. příjmení se lišilo a to Dračice, Dalovice a NBK.
První zápas byl ospalý jako bývají všechny naše první souboje se soupeřem. Po prostřídání všech už to bylo o něco lepši. A holky si hrály svoje. Soupeř byl ale o dost kvalitnější a zaslouženě vyhrál. Úkolem v této kategorii není hlavní vyhrát, za každou cenu, ale zdokonalovat se ve svých dovednostech.

Druhým soupeřem nám byla opět M. B. Dalovice, pro které to znamenal druhý zápas v řadě. Naše sehranost byla o poznání lepší, ale to bylo všechno. Soupeř se k nám dostával tak jednoduše jako nikdy. Čestným gólem se prosadila Klárka.

Závěr turnaje jsme zcela ovládli my, kdy se nám najednou dařilo všechno co jsme chtěli a zaslouženě jsme si došli pro první výhru a první nulu pro brankářku Nikol. Holky dnes okusily jak chutná prohra, ale i sladká výhra.
Děkuji všem za předvedený výkon a nepřecházející humor na střídačce i za nepříznivého stavu.

Panthers – FA MB Dračice 4:8
Panthers – FA MB Dalovice 1:13
Panthers – FA MB NBK 7:0

A rodičům za podporu v hledišti.

Autor: Michal Rupa