Poslední turnaj Mužů C

20160409 Mc Dragons a ŽehrovicePředčasně skončila sezona druhé mužské rezervy, Mužů C, protože los jim přisoudil, že na posledním turnaji budou mít volno a také že na posledním turnaji nastoupí proti nejprve poslednímu týmu tabulky SK Black Dragons a poté s prvním týmem tabulky Blue Horses Žehrovice.

První zápas, ještě od osmi hodin, začal v umírněném duchu a naše kolesa se dávala do pohybu jen ztěžka, ale nakonec odrazila dobrou náladu a velkou chuť v gólovém přídělu – první třetina dopadla z pohledu soupeře 0:2 a druhá 0:6. Útočnou aktivitou hýřila většina našich borců, v čele s Girlíňem, ale pro body si přišel každý, kdo jenom trochu chtěl. Bohužel chybou vedoucího, který si začal vyplňovat zápis o utkání již ve čtvrtek, došlo k tomu, že na poslední chvíli nominovaný Jirka Krůšek nebyl v zápise uveden. I proto pak nakonec byl rád, že jeho střelecké trápení trvalo až do poloviny zápasu, kdy z jeho nahrávky vsítil Dalík a zbytek zápasu tak bohužel strávil v péči své přítelkyně Zittušky.

Přestože jsme ale ve třetí části polevili a prohráli jí v poměru 2:1, tak jsme si zápas užili a vytvořili si mnoho šancí a pěkných kombinací a během pětiminutového oslabení jsme branku nedostali.

Každému pak bylo jasné, že zápas s lídrem soutěže bude o něčem jiném, ale moc jsme se tím nezabývali a na soupeře vlétli bez respektu a aktivní, účinnou a jednoduchou hrou jsme začátku zápasu zcela dominovali. zejména pak kombinační gól na 3:0 po ose Girl-Ghali-Denk a následně na 4:0 z přesilovky akcí Baručák-Krůšek-Škvor jsme byli nahoře a dařilo se, nač se sáhlo. Jenomže soupeř nesložil zbraně a využil našeho polevení a naprosto nesmyslného zpomalení a vypadnutí z tempa a někdy poctivě, někdy za vydatné pomoci našeho ansámblu ukrajoval gól po gólu a vyrovnání se dočkal ještě do konce druhé části ze špatně odbráněné standardky.

Ale místo toho, abychom se vrátili k naší původní hře a zbytečně se nestresovali, tak jsme nezvládli hned úvod do třetiny a nechali si dát dva slepené góly a následně ještě ve vlastní přesilovce. Bojovali jsme srdnatě a dokázali ještě snížit, ale štěstí nám nepřálo a soupeř byl lepší a vyhrál zaslouženě, ovšem nemuselo to tak být, pokud bychom navázali na výkon z první třetiny, který měl k ideálu dost blízko.

Předčasně tedy končíme sezonu, která nebyla nepovedená, ale zbytečných ztrát bylo příliš mnoho a na výsledné nejspíše bronzové medaile to bude stačit.

SK Black Dragons – FbC Panthers C 2:9 (0:2, 0:6, 2:1)

FbC Panthers C – FBC Blue Horses Žehrovice 5:8 (4:0, 0:4, 1:4)