Starší žáci A na postup nedosáhli, v Králově Dvoře skončili druzí

Po dlouhé odmlce se naší Starší žáci A sešli na zápase v Kralově Dvoře.

starsi-zaci-kraluv-dvurK prvnímu zápasu vyběhli proti týmu domácích takže proti Královu Dvoru.
Kralův Dvůr po celou první třetinu držel balon kolem své brány a nevěděl, jak přejít nás vysoký blok. Po každé chybě rozehrávky jsme trestali. Po 1. třetině jsme vedli 3:0. Druhou třetinu spíš balon patřil nám, ale bohužel naše rozehrávka a postupný útok nemá takovou sílu a tak přišly chyby. Ještě chvíli nás držel skvěle brankář Pěkník, ale pak jsme dostali 3 góly a zápas tak skončil 3:3.
Druhý zápas jsme nastoupili proti rezervě Bohemky a na první pohled bylo vidět, že je to rezerva. Celý zápas jsme útočili „do plných“ a hráli pohledný florbal, že se i trenéři divili, co se to na hřišti děje (samozřejmě celou dobu jen přikyvovali a dělali, že všechny naše góly jsou nacvičené akce). Tento zápas byl vidět náš herní růst za posledních půl roku, vstřelili jsme 7 gólů a dostali jen dva (a to velmi laciné). Výsledné skóre 7:2.
Třetí zápas o postup jsme hráli proti Orce, což je pro nás starý známý soupeř. Bohužel první třetinu jsme si nechali trestuhodně utéct a prohrávali 0:4. Druhou třetinu jsme sice bojovali, ale je to bohužel málo, ve florbale je potřeba také trochu běhat. Ve třetí třetině jsme znovu dostali 2 góly kdy, nás Orka „ztrapnila“ do prázdné brány. My jsme dokázali odpovědět jen dvěma brankami Petráně.
Bohužel, i když naše výkony rostou nahoru, tak jsme stále nemotorní, pomalí a netvořiví. Ale jak říkám, vše jde pomalu, ale zlepšujeme se.