Mladí Elévové B v sobotních utkáních ukázali panteří bojovnost!

Na hale se ve stejnou dobu odehrávaly dva turnaje – náš 4. koš společně s 1. košem. Pořadatelé ještě těsně před začátkem lepili brankoviště, což už značilo nějakou nedostatečnost.

20160402 Eb Bohemians Falcon Hořovice (2)V úvodním utkání na nás čekala Bohemka. Jako každý první zápas, kluci byli na začátku ospalí. První gól vsítil soupeř, ale my jsme se nedali a srovnali. Celé utkání spíše připomínalo přetahování o vedení – my gól, soupeř gól. Jen díky bojovnosti a nezastavitelnosti našich kluků se povedlo štěstíčko překlopit na naší stranu a kluci se radovali z vítězství i přes občasné lítání za balonek jako vosy na bonbon :) Na druhý zápas skupiny jsme si museli delší dobu počkat a střetli jsme se s Falconem white. Vlítli jsme na ně dle pokynů a drželi jsme 3 brankové vedení. Druhá polovina utkání pro nás ale byla nešťastná – hodně šancí, soupeř srovnal skóre a my se nechali zbytečně rozlítat. Jelikož o vedení skupiny rozhodlo až skóre jednotlivých týmů, tak nás čekal boj o 3. místo proti Hořovicím, kde jsme ukázali, že umíme hrát kombinačně, ale i individuálně. Vítězství v tomto utkání tedy náleželo právoplatně nám.
Chtěla bych pochválit všechny chlapce, kteří si vzali pokyny k srdci a snažili se je plnit. Ale máme tam stále nedostatky do obrany (už to ale vypadá na dobré cestě). Pozitivně mě překvapilo, jak si kluci poradili s našimi standardními situacemi. Kuba Reguli v bráně se blýskl několika bravurními zákroky. I přes ne moc příjemnou pořadatelskou službu u stolečku a ne moc kvalitního rozhodčího (který se pohyboval jen podél mantinelu jakoby se snad kluků bál, píšťalka mu byla hodně cizí a já osobně jsem si málem rozbila trenérské desky) to kluci přežili ve zdraví, užili si to (aspoň doufám :D). Samozřejmě děkuji všem rodinným příslušníkům, kteří byli přítomni na hale a podporovali naše bojovníky za každých okolností.
.
FbC Panthers – FbŠ Bohemians 8:5
FbC Panthers – FBC Falcon 5:5
FbC Panthers – Hořovice 5:2 (o 3. místo)
.
Autor: Andy Kýblová