Mužská B rezerva nasázela pěkný počet branek

Naše první rezerva naši mužské složky vyjela brzo ráno do Berouna.

12316231_10206311889185066_8502353027425619726_nPrvní zápas, nastoupili proti týmu IBK Kubánsky Klan B. Už od první třetiny bylo vidět, jak zápas bude probíhat. Nás soupeř hrál ze zabezpečené obrany a naši borci dobývali jejich tvrz. Po několika minutách se trefil Tomeš, Vacenovský, Dopita a Bajer. Zbytek zápasu to byla stejná písnička. Rychle kombinace a kvalitní zakončení zdobilo naše borce. A zápas dotáhli do vítězného konce 12:4

Druhý zápas jsme nastoupili proti houževnatému soupeři Sokol Bubeneč. Oba týmy se pomalu trmácely na hřiště na rozcvičku. Upřímně s tím měl největší problém trenér Jenšík, který ještě dospával spánkový deficit z oslav postupu a ještě těsně před zápasem spal na stole na stolní tenis. První třetina byla ospalá jako trenér Jenšik. Nudný profesorský florbal se hrál po dobu první třetiny. Par hráčů hráli, jako kdyby nechtěli vyhrát. Až ve druhé třetině se roztrhl gólové hody, kdy hattrick nasázel Matej dopita a první gól za naší rezervu vstřelil Lukáš Podhora. Bohužel i přes naši laxnost jsme vstřelili dalších 6 gólu. A vyhráli 10:2.

FbC Panthers B – IBK Kubánský Klan B 12:4

FbC Panthers B – FbK Sokol Bubeneč 10:2