Elévové tentokrát v Krči

Elévové A zamířili do známé haly SH Eagles Praha v Krči. První dobrá zpráva dne od pořadatelského stolku zněla, že zápas o umístění hrajeme hned v 13:00, načež následoval jásot rodičů. První účast v prvním koši znamenala pro kluky 5.místo, druhá účast 3.místo, čili logicky následovalo 1.místo.

20160312 Ea Vosy Start ChodovV úvodním utkání nás čekaly Vosy Praha, které normálně hrají ve třetím koši, ale díky pořádání byly vyměněni. Seznámení s menším hřištěm než jsme zvyklí plus kluzkým povrchem nás stálo začátek utkání a museli jsme dotahovat. Díky bojovnosti se podařila urvat remíza.
V druhém utkání se proti nám postavil stály tým 1.koše – Start98. Chyby tohoto utkání byly hlavně nechávaní volných hráčů a časté přečíslení 3 na 1. Startu pomohl výrazně golman, který nám vychytal každou střelu. Naši borci si stále vytvářeli šance, ale štěstíčko se více přiklonilo na stranu soupeře.

V boji o umístění jsme se střetli s Chodovem, který nebyl připraven k zápasů a tak se muselo čekat. Snaha, bojovnost, chtíč a důraz urvat body se bohužel neztotožnila s výsledkem na tabuli.

Skvěle fandící rodinní příslušníci nepřestávali povzbuzovat kluky a tímto jím děkuji. Kluci bojovali do poslední minuty. Máme co trénovat, ale kluci mají velký potenciál se dostat do vysokých lig (jen nepolevit).

FbC Panthers – Vosy Praha 4:4
FbC Panthers – Start98 2:7
FbC Panthers – Florbal Chodov 3:4