Na lavičku hrdinné přípravky sedlo nové duo

Na zápase přepravky si odbyl trenérskou premiéru talentovaný Lukáš Pokorný!

IMGP4434Tuto neděli se naši nejmladší hráči z přípravky vydali do nedaleké Zelenče, kde poměřili své síly s kvalitními soupeři. Bohužel bylo mnoho kluků nemocných, a tak jsme zápasy museli zvládnout v počtu 4+1. Kluci statečně bojovali o každý míček, a i když jim už ke konci docházely síly, tak se nevzdávali.

Jako první se proti nám postavil domácí tým, FBC Falcon Black. Zpočátku byl zápas velmi vyrovnaný a po první polovině svítilo na tabuli skóre 4:3 pro domácí. Bohužel ke konci byl soupeř lepší a i přes snahu našich pěti bojovníků byl konečný výsledek 8:4 pro Falcon. Hattrick vstřelil Vojta Ježek a hezkým gólem se prosadil i Kryštof Uher.

Po prvním zápase následovalo sladké posilnění a příprava na druhý zápas, ve kterém se hoši utkali s týmem AC Sparta Blue. Na první pohled byla Sparta jasným favoritem, protože se vedle hřiště rozcvičovalo něco kolem dvanácti hráčů. Na ten druhý už to tak ale moc nebylo. Zápas byl velmi vyrovnaný, dokonce naši drželi chvíli vedení 4:3. Konečný stav byl nakonec bohužel 7:5 pro Spartu. Hattrick vstřelil opět Vojta Ježek a 2x skóroval Kryštof Uher. Hezký zápas odehrál i hráč utkání Dan Flek. Klukům ale porážka nevadila, protože odvedli skvělý výkon a důležité bylo to, že měli radost ze hry. Mnoho tvrdých střel odchytal gólman Jonáš Pokorný a podržel tak svůj tým.

Poslední zápas – zápas o umístění – začal trochu nešťastně. Soupeř, SK FLORBAL BENEŠOV, nastřílel 4 rychlé góly a stav byl po první třetině 4:1 pro soupeře. Kluci už začínali být nervózní, protože se jim moc nedařilo. Pak ale přišel zvrat a střelec dnešního dne, Vojta Ježek, přidal k jednomu jeho vstřelenému gólu v tomto zápase dalších 6. Potom se prosadil i Kryštof Uher a Kuba Heřmánek a bylo rozhodnuto. Zápas skončil 9:7 pro našich 5 statečných. Šťastní a unavení kluci odjeli spokojeně domů.

IMGP4566
FbC Panthers – FBC Falcon Black  4:8
FbC Panthers – AC Sparta Praha Blue  5:7
FbC Panthers – SK Florbal Benešov I.  9:7