Dorostenecká bída v Kunraticích

Další dva zápasy měla na programu 2. dorostenecká liga, tentokráte nás čekaly zápasy proti Sokolům z Vinohrad a kouzelníkům z Wizards.

V prvním zápase proti směsici dorostenců a starších žáků z Královských Vinohrad jsme předvedli parádní první třetinu, po které nebylo víceméně nic, co bychom mohli klukům vytknout. Bohužel se dostavil klasický syndrom pochvaly (i proto trenérský guru Mirek Hladík nikdy nechválil, jelikož to přinese více škody než užitku) a další dvě třetiny byly tragické. Do očí bijící nedisciplinovanost, hloupé ztráty balónků a střelecká impotence. Nakonec jsme se protrápili k výhře, i když je třeba objektivně říct, že jsme nebyli lepším týmem a kluci z Vinohrad předvedli solidní výkon, za který by si určitě minimálně bod zasloužili.12499418_10206265055491612_1992105766_o

Druhý zápas byl žel bohu téměř přesnou kopíí toho prvního. Solidní první třetina a následný útlum, který přinesl velké strachy o konečný výsledek. Tentokráte při nás stálo štěstí a v obou zápasech jsme dokázali vytěžit všechny 3 body a dali jsme tak alespoň výsledkově zapomenout na ztrátu z posledního kola.

Abychom nešířili pouze negativní pocity, je potřeba vyzdvihnout výkony obou brankářů (Kobza, Berný), kteří předvedli fantastický výkon a podrželi kluky, když jejich bránění stálo za starou belu. Fungovala také přesilovka, na kterou bylo radost pohledět. To je bohužel všechno, co by stálo za vyzdvihnutí, vyjma toho, že kluci předvedli fantastický výkon a soudržnost o den dříve při rozhodujícím zápase Mužů A v boji o Národní ligu, kdy vytvořili parádní kotel, který málem zboural radlickou Stodolu. Můžeme tedy přivřít oči, 6 bodů máme a formu na další kola zase vyladíme.

Za zmínku stojí ještě teologická debata první lajny s profesorem Kokešem, který našim mladíkům předal něco ze svých letitých zkušeností a doufejme, že si z toho něco zapamatovali.

Děkujeme rodičům za podporu, i když jsme jim ji tentokráte příliš nesplatili, do příště se polepšíme.

FbC Panthers vs. TJ Sokol Královské Vinohrady 6:5

FbC Panthers vs. Wizards DDM Praha 10 6:5