Dorost B si na Děkance otevřel trh s brankami

Vítejte u reportu z dorostenecké rezervy.

20160320_101303Dnes měla dorostenecká rezerva na programu pouze jediný zápas, v ranních hodinách na extraligou ostřílené hale na Děkance. Soupeřem byli červení dráčci z Hořovic, kteří k zápasu přistupovali velmi zodpovědně, neboť již 30 minut před utkáním předváděli rozcvičovací kreace na své polovině hřiště.

Náš cíl byl jasný, zápas si užít a předvést takový výkon, po kterém si budeme odvážet tři body v toolbagu my. Od začátku utkání jsme hráli svou hru, soupeři moc nepůjčovali balón a pomalu jsme rozjížděli náš brankostroj. Chlapci dokonale využívali široké hřiště a míček létal od hokejky k hokejce. Během první třetiny se tak balón pětkrát zastavil až v síti hořovického gólmana a bohužel jednou i v síti naší.

Další třetina už musela probudit každého dosud dřímajícího diváka v hale, protože adolescentní panteři rozjeli takový kolotoč, ze kterého se muselo dráčkům udělat tak nevolno, že by na to ani Kinderyl nestačil. Světelná tabule byla obtěžkána další porcí gólů a signalizovala vysoké skóre 11:1.

Třetí třetina byla dovršení totální destrukce soupeře, který pokud si nevzal krosnu tak asi těžko takhle vysokou úrodu „fíků“ z haly odvezl. Zápas tak skončil jednoznačným válcem 18:1 pro dravé pantery, kteří si po děkovačce hrstce rodičů, mohli jít zaslouženě užít zbytek víkendu.

Pro soupeře možná až moc krutý výsledek, nicméně chlapci ukázali neskutečnou útočnou sílu, do které se zapojil každý hráč v sestavě, a na závěr sezóny si udržují formu, která bude na poslední turnaj letošního ročníku rozhodně potřeba.

FbC Panthers B – Red Dragons Hořovice 18:1