Nepovedená odveta a naděje postupu, která stále žije!

První sobotní zápas sliboval daleko vyrovnanější průběh, než minulý zápas s Texasem hraný na Chodově, jelikož k minulému utkání holky nastoupily v 6, oslabené o hráčky, které byly povolány na áčko. Tento zápas bychom popsaly pouze pár slovy….celozápasové bránění, Natálka, která hrozila brejky, ale neproměňovala šance, skvěle chytající Maruška, vyčerpanost…prostě SNAHA BYLA! Na tento odvetný zápas se k nám však připojily hned dvě posily áčka a šlo se na to!DSC_0496

 V prvním zápase všichni moc dobře věděli, že může být rozhodující pro postup z druhého místa. Své kvality však vytáhly i hráčky Texasu a po dlouhé přetahované jsme ve třetí třetině prohrávaly 1:2. Náš tlak se ale postupně stupňoval, až ho nakonec utnulo přísné vyloučení Olí. Misky vah se převážily na stranu Texasanek a my už jsme v závěru pouze korigovaly na konečných 2:4. Za zmínění stojí určitě krásný druhý gól Barči pár vteřin před koncem, který sice už nic na výsledku utkání nezměnil, ale i přesto mohl polichotit oku nejednoho diváka.

V druhém zápase jsme naplno ukázaly disciplinovaný výkon jak v ofenzívě, tak i defenzivě, kde nám záda kryla jako vždy skvěle chytající Maruška a nebýt pár chyb v obraně, mohla mít i čisté konto. Od začátku jsme to byly my, kdo diktoval tempo hry, až se gólový přísun zastavil na číslici 6 proti 2 brankám soupeře.
3 body z víkendu jsou zklamáním, ale ne vždy se daří dle plánu. Nyní nám nezbývá nic jiného než věřit v zaváhání soupeřů a naše 100% vítěznou bilanci z následujících turnajů.

Velké poděkování patří i divákům, kteří v prázdné vinohradské hale vytvořili úžasnou atmosféru a hnali holky k lepším výkonům.

 

FBC Texas B – FbC Panthers B 4:2

TJ SKV C – FbC Panthers B 2:6