Juniorky s tenkým kádrem nedokázaly porazit těžké soupeře

K dnešním utkáním jsme vyrazili až do vzdáleného Litvínova. Ale s méně početnou sestavou se holky neztratily!

FBC Panthers x Tatran Střešovice    1:7sdsdsd

Ve 13:00 nám začalo první dnešní utkání proti střešovickému Tatranu. I přesto, že soupeřek bylo téměř trojnásobek, tak se naše holky nedaly tak snadno a v první třetině držely se soupeřkami krok. Bohužel ve zbytku zápasu se na nich podepsala únava, jelikož jsme střídali jen 2 hráčky a soupeř celé lajny. Nebýt naší golmanky Veroniky Třískové, tak si myslím, že by zápas dopadl daleko hůř, neboť vytáhla neskutečné zákroky ze svého zlatého fondu, a když už se jí něco náhodou nepovedlo, tak jí dobře pomáhala obrana v čele s Vejplatou (střelkyní našeho jediného gólu tohoto utkání).

Herbadent x FBC Panthers    12:2

Druhé utkání a zároveň poslední utkání tohoto hracího dne jsme sehráli s pražským Herbadentem. Bohužel první třetina se nám vůbec nepovedla a naše holky propadaly ve všem, co šlo, nic nevycházelo a jak se říká, tak se nám smůla lepila na paty. Druhou a třetí třetinu už zvládly holky daleko lépe, protože jsme se soustředily hlavně na bránění našich soupeřek a to se nám dařilo. I přesto, že nás soupeřky hodně faulovaly, hvizd rozhodčích byl slyšet velice pomálu. Naopak vyloučily naši Míšu Neubergerovou za hru na zemi. Zápas jsme dohráli se smutným výsledkem 12:2, ale i přesto jsem na holky moc pyšný, jelikož za předvedený výkon se rozhodně nemohl nikdo stydět.

Moc Vám tedy tímto děkujeme a doufáme, že se další utkání už bude vést daleko lépe.