Trenér Jenšík je téměř všude. Ze Staršími A udržel koš!

20160227_153213Naši Starší žáci A nastoupili k prvnímu zápasu netradičně až v odpoledních hodinách a dokonce v osekané sestavě kvůli jarním prázdninám. Nešťastný trenér Jenšík tak musel těžký turnaj zvládnout bez borců, kteří byli důležití.

První zápas nás čekal tým Kobylis. V první třetině jsme hráli překvapivě hezký, kombinační florbal, což bylo někdy těžké, protože jsme hráli na velmi malém hřišti. Během par minut se nám povedlo odskočit už o dvě branky. Ale záhy jsme dostali gól po nedůrazu v našem vlastním brankovišti. Ve druhé třetině se hrálo nahoru a dolu, ale bohužel přišel zkrat nejmenovaného jedince, který opakovaně a přímo namazal hráči soupeře na hokejku, a ten se nemýlil. Bohužel jsme už na to nedokázali reagovat a prohráli 2:4

Druhý zápas nás čekala Sparta, která je favorit celého druhého kose. Celý zápas byli téměř jen oni na balonu a my zarputile bránili jejich nebezpečné nájezdy. Po 1. třetině jsme už prohrávali 0:3. Ve druhé třetině jsme hráli mnohem více chytře a z brejku jsme vstřelily 2 góly. Když už jsme se odhodlali jít do šesti, tak jsme vzápětí dostali fík na 2:4 a už jsme naneštěstí nestihli reagovat.
Duel o sestup s Orkou nás čekal až v šest hodin po nepříjemně dlouhé tříhodinové pauze. Po domluvě s trenérem soupeře jsme hráli super hrubý čas. Tento zápas, byl plný ostrých i nebezpečných zákroku a velkých šancí. Naši borci bojovali už i bez kapitána Šejvla, který odjel lyžovat na hory. Po dvou třetinách svítilo skóre pro naše borce 4:2. Ve třetí třetině se naši borci ještě více zakousli do soupeře a přidali ještě další tři branky. Jmenovité to byl mladíček Michael Petráň. Soupeř korigoval již jen jednou brankou a my vyhráli 7:3.

Děkuji všem hráčům za skvělý turnaj a všem rodičům se omlouváme za nervy, co jsme jím způsobily.