Sypání v Berouně

20160227 Mc Vysočany a ŠneciMuži C vyjeli znovu do Berouna, kde měli za úkol odčinit propadák z minulého kola. V ranním zápase se zkušeným týmem z Vysočan se nejprve hledali a do vedení šel soupeř, pak ale úřadovali naši hráči a velmi povedeným dvouminutovým úsekem získali až překvapivé vedení 4:1 a vyhnali Pavla Bartůňka jak medvěda z klece. Soupeř byl jak opařený, protože pravda je, že některé góly byly z kategorie šťastných či smolných a jemu se naopak moc nedařilo. Hra se ale vyrovnala a střídající brankář naše nepříliš kvalitní střelecké pokusy vytahoval a důležitého gólu na 5:1 jsme se dočkali až ke konci prostřední části po nenápadné střele v dobře sehrané přesilové hře. Závěrečnou část zápasu jsme pak možná vlivem nezvyklého vývoje úplně nezvládli a vyhrál jí soupeř poměrem 1:2, kdy naše šestá trefa přišla do prázdné klece.

Druhému soupeři, Šnekům z pěšin, jsme měli co vracet, protože byli prvním týmem, který nás letos porazil a podařilo se nám to výborně a celý zápas měl podobný průběh, jako ten ranní – tedy v první třetině sypání a po zbytek zápasu údržba spojená s trápením, protože jsme chtěli dát další góly, ale v křeči to drhlo. Rozdíl byl akorát v tom, že po první třetině (7:1) bylo už rozhodnuto.

Bodovou explozi zaznamenal po delší době oživený Girlino (6+0) a přiměřenou sklizeň zaznamenali i ostatní. Celkově jsme odehráli slušně, vrátila se nám chuť a nasazení a týmová a disciplinovaná hra. Upevnili jsme tedy před soupeři třetí místo a můžeme čekat, jestli během dne někdo ze soupeřů zaváhá. Navíc jsme vylepšili vzájemnou bilanci s těmito soupeři, minule bod, nyní plných šest.

FbC Panthers C – FBC Hamsters Vysočany 6:3 (4:1, 1:0, 1:2)

Šneci z Pěšin – FbC Panthers C 2:11 (1:7, 0:1, 1:3)