Muži A v souboji prvního s druhým deklasovali Wizardy!

V sobotní odpoledne nastoupili Panteři k zápasu proti toho času druhým Wizardům, proti kterým byli v letošní sezoně pokaždé úspěšní ( jedenkráte v poháru a podruhé v lize). Souboj těchto dvou týmů předpovídal vyrovnanou hru nahoru a dolů, neboť poslední měření sil skončilo těsným vítězstvím chlapců z Radlic v poměru 5:4. Svůj první zápas v bíločerném dresu odehrála také posila ze Švýcarska, Cédric Blatter!

IMGP2339Fanoušci si ještě nestihli ani pořádně zahřát svá místa v promrzlé hale a už mohla většina z nich slavit, neboť 16 vteřin po úvodním hvizdu oprášili svojí legendární spolupráci špílmachři Janoušek s Lubenským, po které druhý jmenovaný přesně zakončil! Tímto gólem jako by Panteři spustili gólovou smršť a na čaroděje v oranžovém se valila jedna akce za druhou. K nezastavení byl zejména střelec a kapitán v jedné osobě David Kolář, který během první třetiny zaznamenal (vzhledem k dalšímu průběhu zápasu) „pouze“ dvě branky. Druhá třetina přinesla úplně stejný florbal, jako třetina první – Panteři si začali dělat ze zápasu exhibici a soupeř se dostával k Mazákově brance jen velmi sporadicky, přičemž velká část jeho občasných střel končila právě v náruči slovenského reprezentanta. Ve stejném duchu pokračovala i poslední část a když domácí otevřeli stavidla rybníku plného akcí ve stylu „vykoupu všechny a zavěsím pod víko“, bylo jasné, že na tento zápas si Wizardi raději nebudou chtít nikdy vzpomenout (nutno dodat, že měli tým hojně doplněný juniory a zápas pojali spíše jako přípravu na následující sezonu, zatímco Panterům graduje forma a chystají se na play-up). Konečný výsledek 15:3 nepotěšil snad jen urputné fanoušky a vyznavače defenzivního florbalu :-). Děkujeme fanouškům za hojnou návštěvu a budeme se na Vás těšit v nadstavbové části soutěže!

FbC Panthers – Wizards DDM Praha 10 15:3 (5:1, 5:1, 5:1) online
7., 12., 24. a 35. Kolář, 1. a 56. Lubenský, 15. a 22. Polcar, 52. a 58. Pokorný, 4. Turianský, 28. Ptáčník, 32. Tomeš, 45. Veverka, 50. Janoušek