Elévky tentokrát v Dolním Bousově

Slunečními paprsky nás vítala obec Dolní Bousov, která je ještě dál, než naše oblíbená než Boleslav. Těsně před začátkem utkání nám došla jedna omluva a během vyplňování zápisu byly zjištěny i další absence… Co naplat, bojovat budeme i tak.20160220 - ElevkyNaštěstí jsme byly schopny poskládat aspoň 2 trojce, ve kterých jsme šli do utkání proti silnému a nabitému kádru Herbadentu. Skóre otevřel soupeř, kdy nás překvapila střela z půlky hřiště, ale i tak nás bojovnost neopouštěla. Magda si dokázala vytvořit několik dobrých šancí, které končily na tyčích soupeřovy branky, jak to krásně cinkalo :)
Asi se pouze zastřelovala, protože potom to tam začalo padat. Náš tlak tak přišel až ke konci 2. části, kdy už jsme pouze kosmeticky upravovaly výsledek. Holky měli radost i přes prohru, a za to jsem byl rád, protože jim nezmizel úsměv na tvářích.

Druhý zápas proti domácímu celku se hrál v podobném stylu jako zápas první. Jediným rozdílem bylo, že si do brány klekla Linda, která se podle svých slov vůbec nebála. Vzdorovat se nám dařilo celou první část, kdy jsem prohrávaly pouze 0:3, ovšem druhá část byla plná chyb a soupeř své šance trestal. Magda se konečně zase začala trefovat až před koncem, ale z naší strany to bylo vše.

Před posledním zápasem, který navazoval ihned po druhém odehraném, jsme měly menší pauzu na napití atd, a do brány si to šla vyzkoušet Nikol, která se taktéž nebála. Nastupovalo se proti druhému domácímu celku, který byl hlasitě podporován z hlediště. Ihned po buly jsme byly asi myšlenkami někde jinde, protože soupeř během chvíle vedl 2:0. Doslova studená sprcha. Naštěstí nás bojovnost neopouštěla a začalo se pořádně hrát, bojovat a nahrávat si. Vyrovnání se nám povedlo a dokonce jsme se na konci první části dostaly i do vedení. Holky věděly, že na tohoto soupeře máme a dokážeme i vyhrát. Druhá část byl florbal plný zvratů, kdy to bylo nahoru dolů. Vedeme, srovnáno, prohráváme, srovnáno, vedeme zase srovnáno :) Těsně před koncem jsme byly ve vedení, ovšem díra v obraně, 3 vteřiny do konce, dlouhý balón soupeřova gólmana před naší bránu, kde nikdo z našich nebyl, střela k tyči a srovnáno, zároveň se zvukem oznamujícím konec 2 části. Tenhle zápas byl super. V šatně při rozboru tohoto zápasu jsem řekl, že jsme měly na to ho vyhrát. Ovšem uzemnila mě Linda, která řekla: „Nóóó bóóóže“ :). A měla pravdu, jsme tady od toho abychom se něco nového naučily, zlepšovaly se a zdokonalovaly se.

PS.: Linda má novou přezdívku, říkáme jí Lečo :)

Elite Panthers – Herbadent SJM P11  4:10
Elite Panthers – FA MB Dolní Bousov  3:9
Elite Panthers – FA MB Dalovice  7:7