Dorostenci B si v Berouně otevřeli střelnici!

V sobotu se béčko dorostenců sešlo v Berouně k dalšímu turnaji jejich soutěže. Čekali nás soupeři z nižších pozic v tabulce a tedy do obou zápasů s Dobříší a Texasem jsme vstupovali jako jasní favoriti.

20160220 - Dorostenci BPapírové předpoklady se vyplnily skoro do puntíku, neboť v prvním utkání se nám podařilo rozpoutat nevídanou kanonádu, kdy jsme za záda soupeřova gólmana propasírovali snad vše, na co jsme sáhli. Výsledkem toho byl válec v podobě výhry 15:2 a honění kanadských bodů skoro všech hráčů v sestavě. Za zmínku stojí duo Jebousek s Tvrdkem, kteří nasbírali oba po třech gólech a dvou asistencích, a také hattrick našeho vždy usmívajícího se Lávičky.

Druhé utkání nebylo tak jednoznačné, soupeř s námi nějakou dobu držel krok a dokonce se mu podařilo vsítit vedoucí gól. Ovšem od vyrovnávacího vikýře Lávičky jsme přebrali otěže zápasu a zápas dovedli do jednoznačného vítězství. V tomto utkání se blýskl především Filip Záveský alias Sidney Crosby, který nasbíral hattrick a dvě asistence navrch. Za tento turnaj se nám podařilo vstřelit velké množství gólů, což je určitě pozitivní a pro trenéra velmi potěšující zpráva, že kluci začali konečně trefovat zařízení. Malý černý puntík jsou obdržené góly, neboť jsme chtěli hrát zodpovědně do obrany bez zbytečně obdržených gólů, což se úplně nepodařilo.

FbC Panthers B – TJ Sokol Dobříš 15:2 (3:0, 7:1, 5:1)
FbC Panthers B – FBC Texas DDM Praha 6 8:2 (1:1, 3:1, 4:0)