Starší žákyně v Jenči prohrály, remizovaly i vyhrály

Sobotní zápasy v Jenči v podání starších žákyň – remíza, prohra a výhra.

20160124 - Starsi zakyneV prvním zápase jsme se střetly s SKV. Zápas byl od začátku do konce naprosto vyrovnaný. Přetahovaly jsme se se soupeřem o každý gól. Z první poloviny holky musely dotahovat jednogólové manko. To se jim povedlo, ale na výhru to nestačilo. Musely jsme se spokojit alespoň s jednobodovou remízou.
Druhý zápas byl s podstatně těžším soupeřem a to s FBC Texas. Úvodní desetiminutovku jsme zvládly na výbornou. Ve druhé půlce soupeř zvýšil tempo. Dlouho jsme vzdorovaly výbornou obranou, ale po sporném vyloučení Jany Reitmaierové soupeř využil početní výhodu. Zbývalo však několik minut do závěrečného hvizdu. Půl minuty do konce jsme prohrávaly o gól. Po odraženém míčku při hře bez brankáře jsme bohužel obdržely gól do prázdné brány. Potvrzující gól padl ještě z buly. Výsledek bohužel nenapovídá vyrovnanosti zápasu, ale ráda bych vyzvedla výborně chytající Káťu Strnadovou, která držela celý zápas naděje celého týmu.
Třetí zápas jsme nenechaly nic náhodě a bez větších problémů jsme si došly pro 3 body. Třešničkou na dortu je první vstřelený gól ve florbalové kariéře Káji Jankovské, která si odnesla míček na památku.
ELITE-Panthers – TJ Sokol Královské Vinohrady 5:5
ELITE-Panthers – FBC Texas 6:9
ELITE-Panthers – TJ Sokol Rudná 11:6
Děkujeme rodičům za podporu.
.
Autor: Veronika Zittová