Junioři B vezou dvě vítězství – jedno kontumační a jedno regulérní

Sobotní ráno si rezerva juniorů vyhradila na výlet v sněhové vánici do Králova Dvora a už cesta napověděla, že to nebude žádný med. Většinu cesty se nedalo bezpečně jet ani poloviční maximální rychlostí.

20160123 - Juniori BDalší hořká pralinka přišla hned po příjezdu do haly, kdy nám bylo řečeno, že náš první soupeř z Kolína nepřijede. Jako by špatných zpráv nebylo málo, místní restaurace otevírala až za hodinu a půl a tak jsme si dali půlhodinový trénink před publikem a poté volnou hru na zabití času.

Po otevření restaurace jsme se posilnili a začali se připravovat na další zápas, a to 15 minut dlouhým přátelákem proti Olympem, který jako my svůj první zápas s Kolínem neodehrál.

Do zápasu s Berounem jsme vstoupili s nasazením, které ovšem hned po půl minutě ukončil po nepochopitelném odrazu od mantinelu osamocený soupeřův kapitán střelou z velkého brankoviště. Do konce třetiny jsme ale stihli vyrovnat po trase Pauček-Dryák-Halamíček, kdy poslední jmenovaný nedal svým zakončením gólmanovi šanci (haluz z půlky).
Ve druhé třetině jsme začali více střílet a po několika minutách jsme otočili vývoj zápasu, když se po perfektní přihrávce Vobeckého trefil Pauček (vingl z nuláku), soupeř ale vzápětí srovnal po nešťastném vlastním gólu Halamíčka.
Do třetí třetiny jsme si vzali nasazení z první a častou střelbu z druhé třetiny a po celých 12 minut jsme byli jednoznačně lepším týmem na hřišti, což jsme zužitkovali ve 3 góly, když se nejdříve prosadil Beran (víko z půlky), poté se k němu přidal Škoda (když nedám gól, tak ať to gólmana aspoň bolí) a přítomné fanoušky rozjásal po dvou letech bodující Petr Tomeš, který si připsal vůbec první kanadský bod od začátku působení v Panthers! Soupeř pak už pouze 16s před koncem korigoval na 3:5 když si z našich , již asi oslavujících obránců, udělal dobrý den opět soupeřův kapitán a podruhé tváří v tvář překonal Máčalu, který odchytal jinak perfektní zápas a byl pro tým pevným opěrným bodem.
.
FbC Panthers – FBC Kolín -:- (neodehráno)
FbC Panthers – Olymp Praha 2:1 (přátelský zápas) – B: Pauček, Škoda
FbC Panthers – Eden Beroun 5:3 (1:1, 1:1, 3:1) – B: Halamíček, Pauček, Beran, Škoda, Tomeš