Starší žáci A v Čelákovicích neuspěli, bez jediné výhry končí na sestupové pozici

K dalšímu turnaji naši borci přijeli do nedalekých Čelákovic.

20160109 - Starsi zaci AK prvnímu zápasu jsme vyběhli proti týmu Falcon. Už před zápasem jsme si říkali, že to asi bude bolet, protože všichni byli o hlavu vetší než naši borci. První poločas jsme totálně zaspali a vůbec jsme nedodržovali slova trenéra o hře do obrany a prohrávali jsme 0:5. Druhý poločas s pozměněnou sestavou jsme vlítli do zápasu a hned to bylo lepší. Byli jsme aktivnější směrem dopředu a dokonce začali jsme hrát i ten florbal, bohužel se nám ale nepovedlo dotáhnout náskok soupeře a prohráli jsme 2:6.
Druhý zápas náš čekali Black Angels. Celý zápas jsme hlavně bránili. Začali jsme celkem ve vysokém tempu a nebáli jsme se hrát dopředu a hrát´také agresivněji než v minulém zápase, ale bohužel soupeř je výkonnostně trošku jinde a přehrál nás poměrem 3:5.
Zápas o sestup nás čekal zápas s Orkou. Celý zápas byl velmi vyrovnaný, kluci dřeli, útočili a po druhé třetině svítil na tabuli výsledek 2:2. Ve třetí třetině nám chybělo pověstné štestíčko a dostali jsme 3 smolné góly a kvůli tomu jsme bohužel prohráli 2:5, což znamená, že naši borci sestoupili do 3. výkonnostního koše.
Slova trenéra jsou taková, že musíme stále velmi intenzivně trénovat a připravovat se další turnaje. Je to jen sport. Slíbit můžeme to, že na příštím turnaji zamakáme a pokusíme se o lepší výsledek.