Mladší žáci splnili vztyčené cíle

IMGP1406Turnaj jsme zahajovali s FbŠ Bohemians v 9 hodin ráno a na panterčatech to bylo opravdu vidět, zejména na jejich výkonu v první polovině zápasu. Pak jsme se herně Bohemce vyrovnali, těžko říci čím to bylo, ale hráči Bohemky přijeli jen v sedmi. To my jsme hráli na tři lajny. S tím, že za stavu 5:5 jsme byli nucení vzhledem k vývoji utkání třetí lajnu stáhnout a hrát na dvě elitní formace. To, co trenéři očekávali od tohoto tahu, se naplnilo, důkazem je výsledek 7:5 a výhra.

Na rozdíl od prvního vyrovnaného zápasu byl druhý zápas jednoznačný hned od začátku. Soupeř z Říčan byl slabý a naše malá panterčata si s ním pohrála doslova jako kočka s myší. Výsledek 2:6 a výhra.

Třetí zápas nás čekal s domácím soupeřem, který hraje stabilně první koš. Byla to velká výzva, která se po zápas změnila ve velkou zkušenost pro naše hráče. Zápas bych shrnul do pár slov „máme se co učit“. Na našich bych ocenil, pochválil a zároveň poděkoval za bojovnost, která bohužel pro nás i přes dost šancí neskončila ani jedním gólovým úspěchem v brance soupeře. Výsledek 6:0 prohra. Hlavy věšet nemusíme, cíl byl splněný a tím byl postup.

FbC Panthers – Technology Florbal MB 0:6 
FBC Říčany – FbC Panthers 2:6 
FbC Panthers – FbŠ Bohemians 7:5