Mladá krev žáků vlétla na Chodov

2016-01-17_15.14.55V brzkých ranních hodinách jsme jeli odehrát turnaj do Chodova. Včas dorazil i hlavní trenér, který ráno strávil hledáním psa. I když jsme přijeli relativně ospalí kvůli brzkému vstávání, na soupeře jsme hned od začátku vlétli jako uragán. Ale opět jsme prokázali to, co nás v poslední době trápí – produktivita. K závěru poločasu soupeř hru srovnal. Pak přišla děsivá dvouminutovka z naší strany, kdy jsme zkazili co se dalo. Ve druhé půli se kluci už na odpor nezmohli a i přes kvalitní hru obdrželi krutou porážku 1:5.

Druhý zápas přesně kopíroval zápas první. Na začátku jsme opět na soupeře vlétli, ale opět jsme nedávali góly. Bohužel soupeř trestal všechny naše chyby a tak byl konečný výsledek podobně krutý jako výsledek první.

Do třetího zápasu jsme opět vlétli jako do prvních poločasů předešlých zápasů. Na rozdíl od nich jsme stanovené tempo udrželi až do konce. Na soupeřově straně nejvíce hrozila kapitánka hostí. Ta i přes varování trenérů dostala v druhé půli dostala prostor a gól nám dala. Více už toho nestihla, neboť nešťastným způsobem zakopla o Maxe Bursíka a zbytek zápasu nedohrála. To nic nemění na věci, že kluci podali nejlepší výkon dne a zaslouženě vyhráli 5:2.

FbC Panthers B – FbC Kanonýři Kladno 1:5
FbC Panthers B – FbK Vosy Praha B 1:6
FbC Panthers B – Florbal Neratovice 5:2