Drtistroj mladších žákyň ve vítězném hattricku!

161201-9671 (1)První letošní turnaj nadějných mladších žákyň nás čekal v matičce měst Praze na Děkance. První soupeř, který na nás čekal, byl domácí celek FBŠ Bohemians. V našich řadách bylo několik nových tváří, a to Klárka a Áďa.  Hned od úvodních minut jsme diktovaly tempo hry a následný vývoj zápasu. Všechno nám šlo perfektně, obrana, útok golmanka, prostě všechno fungovalo jak mělo. Až jsem se bál, kdy mi zazvoní sobotní budík a pojedu na tento turnaj. Ovšem sen to doopravdy nebyl, a tak se hladce vyhrálo 8:1, kdy si své premiérové body připsalo celé družstvo.

Druhý soupeř FA MB byl podroben přísným rozborem trenéra během svačiny a bylo jasné, že tento soupeř bude kvalitnější a těžší, i když hraje tzv. dvojzápas (tj. 2 zápasy po sobě pozn. trenéra). Pokyn trenéra zněl jasně: „Nesmí projít za žádnou cenu.“ A co se nestalo, holky rozjeté jak ruská sborná, nedala Dračicím žádný prostor a pokud ano, tak nás držela perfektně chytající Míša. U nás se nečekaně opakoval stejný scénář z předchozího zápasu a výhra 8:3.

Byl před námi poslední vyzyvatel – TJ SKV. Předchozí 2 výhry nás vynesly do nebe, ale SKV nás ihned vrátilo na zem. A to doslova. První část byla bez nasazení a s pocitem, že nám to přece jde samo, ale skutek utek a soupeř, který má můj plný respekt, předvedl bojovnost a statečnost. První část 5:4 ale jen tak tak. Během pauzy přišel na řadu neoblíbený „FÉN“. A evidentně pomohl.  Holky se v druhé části probraly z letargie a začaly hrát jako předchozí 2 zápasy. Dokázaly sami sobě, že všechno jde, když se chce. Svojí zarputilostí a bojovností Terezka dokázala dát gól stejně tak Áďa, která dala svůj první gól na turnaji. Gratulujeme.  Druhá část byla opět plně pod naší taktovkou a my dovršily 3 výhru v řadě. 10:6.

Rodičům děkuji za podporu v hledišti, protože bez Vás by to nešlo. Díky!

Elite Panthers – FBŠ Bohemians 8:1

Elite Panthers – FA MB Dračice 8:3

Elite Panthers – TJ SK Vinohrady 10:6