Čtyři góly Míši Novotné znamenají 3 body z Radlic

eqwewqeTuto sobotu sehrály Dorostenky zápasy na domácí hale v Radlicích.  Na starost dostal děvčata tentokrát zkušený trenér Jan Tůma a.k.a Gigolo. Pod jeho taktovkou dokázala ukořistit cenou výhru nad středočeskými Kralupami, ale dokázala také poznat i prohru proti pražským Vosám.

Dnešní turnajový den začaly holky zápasem proti pražským Vosám. Bylo jich méně, ale doufaly , že by se dnes proti Vosám mohlo vyhrát. Opak byl bohužel pravdou a naše holky s nimi padly možná trochu krutým výsledkem 0:12. Jejich gólová nadílka do naší sítě začala již velmi brzy, a to v 9 sekundě celého utkání, kdy se mezi našimi hráčkami protáhla útočnice a nekompromisní střelou zavěsila do naší sítě. Zbytek utkání byl pro naše hráčky více méně už jen utrpení a čekání na konečný klakson.

Do druhého utkání naše děvčata nastoupila s pořádnou razancí a chutí vyhrát, když se první utkání tolik nevydařilo. Ale i přesto první gól utkání jsme opět dostaly my už v půlce druhé minuty. Jenže to naše hráčky nastartovalo a jako správné Panterky se zakously do soupeřek a nepustily je už moc do hry. Holky se moc snažily, a bylo to vidět i na výsledku 5:2, Kdy 4 góly vstřelila naše kanonýrka Míša Novotná a svojí první trefu v dresu Panthers si připsala i Pája Kurendová.

Holkám bych chtěl moc poděkovat za super výkony, i když stále je na čem pracovat a popřát hodně úspěchů i do dalších turnajů.

FbC Panthers ELITE – Vosy Praha  0:12

FbC Panthers ELITE – FBC Kralupy n/V 5:2