Elévky na předvánočním turnaji otevřely stavidla brankami přeplněného rybníka

Sobotní dopoledne se odehrál poslední letošní turnaj elévek v Nehvizdách.

20151219 - ElevkyV prvním zápase jsem se utkaly s pražským soupeřem z Kunratic. Letošní sezónu jsme s tímto týmem odehrály již 2 zápasy, z nichž byl každý naprosto odlišný, tudíž jsme nemohly tušit, co nás bude tentokrát čekat. První půle skončila nerozhodným stavem 5:5. Zápas rozhodoval až ve vyhroceném závěru utkání. Po vstřelených dvou brankách v poslední minutě jsme se mohly radovat z vítězství 10:8.
Druhý zápas byl pouze v naší režii. Dvě naše hráčky zaznamenaly neuvěřitelných 5 gólů za zápas (jmenovitě Klárka a Bětka). Holky jednoznačně přejely Boleslav 24:0.
Poslední zápas jsme odehrály výborně proti výborně hrajícímu Sokolu Nehvizdy. Celý zápas byl velice napínavý z pohledu lavičky, tak i z pohledu rodičů. Bohužel se nám nepodařilo dohnat dvoubrankový náskok soupeře z první poloviny a musely jsme se spokojit s prohrou 6:9.
Celkové druhé místo bylo úspěchem. Klárka Fuxová i navíc připsala ještě individuální úspěch, když jí pořadatelé zvolili jako nejlepší hráčku našeho týmu.
ELITE – Panthers X Fbc Start98 Kunratice 10:8
ELITE – Panthers X Florbalová akademie NBK MB 24:0
ELITE – Panthers X Tigers TJ Sokol Nehvizdy 6:9
Děkujeme rodičům za podporu.
Zittů