Juniorské áčko pokračuje ve vítězné sérii, z Boleslavi veze dalších 6 bodů!

Junioři se tentokráte museli vydat do Mladé Boleslavi, kde je postupně čekala rezerva pražských kolegů z Black Angels a později Kralupy nad Vltavou. Bohužel se turnaj uskutečnil na nechvalně známé „Pekárně“, která dle mého osobního soudu pamatuje konec první světové války. Jedna z branek, která byla při turnaji použita, slýchávala o slově certifikace maximálně z pohádek od své babičky. Toliko pár nutných slz k neadekvátním podmínkám a nyní již k samotným výsledkům.

20160110 - Juniori AFbC Panthers vs. BLACK ANGELS B

Před prvním utkáním jsme upozorňovali na houževnatost soupeře, který přijel v polo-dorosteneckém složení. Vzpomínky na první společný zápas nás nenechaly soupeře podcenit, a proto jsme záhy (časově přibližně po 4 minutách) vedli o 3 góly. Do konce třetiny stihl soupeř korigovat na rozdíl dvou branek a obraz hry se minimálně vyrovnal. Po přestávce se nám opět podařilo odskočit do bezpečné vzdálenosti, ale situace z první třetiny se opět opakovala a soupeř znovu kontroval. Když i před koncem poslední třetiny byl rozdíl branek +1 z našeho pohledu, odmítl jakékoli drama Vašík Mudruňka, který prokázal přehled, technickou vytříbenost a bohaté zkušenosti, když nejprve pohodlně „pokoupal“ obranu soupeře a poté mazácky zakončil. Další 3 body do tabulky.

FbC Panthers vs. FBC Kralupy n./V

Druhé utkání nabídlo podobný průběh první třetiny jako v prvním zápase s tou změnou, že všechny 4 branky jsme vstřelili my. Za zmínku stojí proměněný nájezd Tomišky, který se exekuce ujal poté, co jej v samostatném úniku ve stylu Kung-fu sestřelil brankář Kralup, za což se Zbyňda pomstil nejlépe, jak mohl. Trenérské duo očekávalo klasické uspokojení, ale nemožné se stalo realitou. Kluci poslechli pokyn o zařazení ještě vyššího rychlostního stupně a druhou třetinu vyhráli 6:0. Jedinou kaňkou byla věta již výše zmiňovaného Tomišky, který sebevědomě prohlásil, že chytající Kobza, nutno podotknout skvěle chytající, snad po sto letech vychytá nulu, čímž to tradičně zakřiknul. Inkasovaný gól přišel až v poslední fázi, kdy po chybě miláčka žen Johna Hodka, přišel Kobza o čistý štít. Z naší strany šlo už pouze o solidární rozdělení kanadských bodů mezi ty svátečnější střelce, a tak se prosadil poprvé v sezóně i Ondra Trnka, řečený Sova. Výsledný rozdíl vypadá hrozivě, nutno říct, že Kralupy si za svůj výkon nic jiného nezasloužily a my musíme pochválit kluky za perfektní gólovou potenci.

A tak se situace stále nemění. Junioři se stále neporaženi vyhřívají na prvním místě tabulky s nyní již extrémně luxusním náskokem 12 bodů. Děkujeme všem rodičům- fanouškům, kteří s námi tuto cestu vážili, aby podpořili své mladé naděje, a doufáme, že jste byli s předvedenou hrou spokojeni stejně, jako my. Těšíme se na Vás za dva týdny opět v Boleslavi, tentokráte naštěstí v Nové MSH Mladá Boleslav.

FbC Panthers vs. BLACK ANGELS B 6:4
FbC Panthers vs. FBC Kralupy n./V 17:1