Elévové A na úvod roku postoupili do vyššího koše!

Letošní rok začal pro naše nejmladší naděje velice radostně. V sobotu nás přivítala hala v Uhřiněvsi, která se proměnila během dne v náš svatostánek plný úspěchu a radosti.

20160109 - Elevove APrvním soupeřem v roce 2016 byl Chodov. Dlouho jsme hráli vyrovnaný zápas, bojovali jsme a těžili jsme z chyb soupeřů v rozehrávce. Naše napadání slavilo úspěch, byť bylo velice fyzicky náročné. Na ukazateli svítil čas 9:10 a my jsme rozhodli zápas třetí trefou. Začala naše první sobotní radost.

Ve druhém duelu se proti nám postavili hoši v rudých dresech a sparťanským srdcem. Naše bělostné dresy a panteří srdíčko, však slavilo úspěch i podruhé. Téměř totožnou hrou, jako v prvním zápase jsme dokráčeli k další výhře a to přesně sedm sekund před koncem, když rozhodl Matyáš. To ještě nevěděl, že to není jeho poslední vítězná trefa.

Finále!!! Vybojované a zasloužené…. Čekal nás Králův Dvůr, který v posledním zápase rozdrtil soupeře 13:0. Tohle nás však nemohlo zastrašit. Bez bázně jsme vstoupili do finálového zápasu, vytvořili jsme si vedení, které soupeř začal záhy dotahovat. Najednou šlo slyšet i fanoušky soupeřů. Radost jim však nevydržela dlouho. Když nám začalo téct do bot, opět jsme přidali a dotáhli zápas k vítězství, což znamenalo postup ze skupiny. Ve finále se dvakrát trefil sváteční střelec Ondra a druhý vítězný gól sobotního turnaje zaznamenal Matyáš. Pět gólů za tři zápasy, to by se nemusel stydět leckterý extraligový golman. Takže Fanda super!

FbC Panthers – Florbal Chodov 3:2
FbC Panthers – Sparta Praha 2:1
FbC Panthers – Králův Dvůr 5:2