Výlet Elévek do Boleslavi slavil úspěch!

První turnaj v roce 2016 nás donutil vyrazit do rodiště Škodovek. Ano Mladá Boleslav.

20160110 - ElevkyPrvní zápas byl divácky zajímavý hned od začátku. Hra se přesouvala z jedné strany na druhou. K vidění byla přestřelka po celou dobu zápasu.  A stále si nikdo nevytvořil gólový náskok, kdy byla hra po celou dobu první půle vyrovnaná. Do hry se zapojila nejmenší a zároveň i nejmladší hračka Anetka a slavila svůj první gól na turnaji. Gratulujeme. V druhé polovině zápasu nás podržela skvěle hrající Magda , která dokázala rozvlnit soupeřovu síťku hned několikrát, a odskočit tak do vedení. To nám dlouho nevydrželo a tak přišlo vyrovnání.

Druhý zápas byl velice odlišný od toho prvního. Holky byly mnohem aktivnější a bylo to potřeba. Čekal nás soupeř, který měl ve svých řadách kluka a to holky rozhodilo :)
I přes to se jim pár gólu podařilo vstřelit a my zakončily první část 2:0. Bohužel hned v úvodních minutách druhé části jsme dostaly smolný gól. Holky začaly bojovat o každý metr, už tak na malém hřišti, což se dařilo. A vedlo k dalšímu gólu.

Třetí soupeř na nás čekal ihned po odehraní druhého zápasu, kdy nám pomohla 10 minutová pauza.
Holky nabuzené vítězstvím z předchozího duelu ihned zaskočily soupeře a Magda rozjela svůj gólostroj kdy se skóre po první části zastavilo na 4:1.
Druhá část byla plná chyb a nepřesností. Uklidnění přišlo z čepele koho jiného než Magdy, která nasázela další  3 góly.

Z turnaje si odvážíme cenné zkušenosti do dalších zápasů. Děkujeme rodičům za podporu.

Elite – Panthers vs FbC Start 98 Kunratice 8:8
Elite – Panthers vs FA- Dalovice 3:2
Elite – Panthers vs FA-Nymburk 7:1