Starším žákům B novoroční turnaj vůbec nevyšel a doma skončili poslední

Starší žáci B na domácí půdě bojovali, nakonec ale končí na posledním, sestupovém místě.

20160110 - Starsi zaci BFbC Panthers B – FbŠ Bohemians Letňany
Turnaj jsme odehráli na domácí půdě v Radlicích. A už první zápas byl zajímavý. Úvod nám celkem vyšel, ale hned bylo srovnáno. Pak se odehrála ta nejtemnější část, jakou kdy trenér v životě viděl. Nic nám nevycházelo a soupeři naopak vycházelo vše. Druhou půli jsme opět odehráli vyrovnanou partii, ale to bylo bohužel málo a výsledkem bylo skóre 2:9.
FbC Panthers B – FbŠ Bohemians bílí
Po mírném kouři v šatně mezi zápasy jsme vstoupili do druhého zápasu. Hrálo se vyrovnané a kvalitní utkání, kde hlavní roli hráli gólmani obou celků. Nicméně i výkon našich barev byl velmi nadprůměrný, trenéra až hřálo u srdce. Kvalitní zápas skončil v poměru 2:1 pro náš tým.
FbC Panthers B – Flobo Praha 
Vinou prvního zápasu jsme hráli o udržení v koši. Chtěli jsme navázat na výkon z minulého zápasu. A to se nám podařilo. Hráli jsme proti soupeři, který přijel v menším počtu a bylo to znát. Soupeř dělal chyby, my jich trestali ale minimum. Ale i soupeř měl šance po našich chybách a i když jich nebylo tolik, všechny je dokázal potrestat. Skóre 3:3 a šlo se do nájezdů. Trenér nasadil do brány experta na nájezdy Tomáše Brabce, ale bohužel mu tento krok nevyšel a my smolně prohráli na nájezdy.
Po celý zápas jsme byli mírně lepší a měli jsme ho vyhrát v základní hrací době. Bohužel jsme opět selhali v produktivitě.
Nicméně výkon týmu hodnotím ze 2/3 velmi kladně. Děkuji klukům za turnaj.
FbC Panthers B vs FbŠ Bohemians Letňany 2:9
FbC Panthers B vs FbŠ Bohemians bílí 2:1
FbC Panthers B vs Flobo Praha 3:4 po sn.