Starší žáci B doma poslední

Poslední turnaj v tomto roce s vánoční atmosférou jsme odehráli na domácí hale v Radlicích.

20151220 - Starsi zaci BFbC Panthers B vs. TJ Sokol Mukařov

V Prvním zápase jsem hostili Mukařov, který jsme výrazně převyšovali počtem. A v první půli to bylo znát. Po naší kvalitní hře byl stav 3:0 pro naše barvy. Mysleli jsme, že máme hotovo. Ale i když trenér zdůrazňoval, že konec je v nedohlednu, borci ukolébaní skvělou první půlí prospali začátek půle druhé. A soupeř trestal. I když jsme v závěru opět navázali na první půli skvělým výkonem, soupeř nás gólově dotáhl (poslední gól dal pár vteřin před koncem při powerplay a při nesmyslném vyloučení Davida Netušila).

FbC Panthers B vs. FA MB Mnichovo Hradiště

Ve druhém zápase jsme s kvalitnějším soupeřem prohráli. I když začátek byl skvělý a my dali první gól, tak to bohužel z naší strany bylo vše. Soupeř trestal všechny naše chyby a zaslouženě zvítězil.

FbC Panthers B vs. AC Sparta Praha C

Bohužel nás čekal zápas o sestupové místo. Na pohled vyrovnaný i místy pohledný zápas opět skončil pro naše barvy smolným výsledkem. Skóre bylo po celý zápas vyrovnané, ale těsně před koncem soupeř odskočil o dva góly a my kontrovali pouze jednou brankou. Díky klukům za turnaj. Na trénincích máme stále do Nového roku co zlepšovat.

FbC Panthers – TJ Sokol Mukařov 3:3
FbC Panthers – FA MB Mnichovo Hradiště 1:5
FbC Panthers – AC Sparta Praha C 5:6