Těžký los si vybraly Juniorky před Vánoci

EliteLitvinov13ELITE PRAHA-Panthers – FBC Kanonýrky Kladno  8:5
Dnešní hrací den jsme zahájily zápasem proti Kladnu, síly byly početně zhruba vyrovnány, i když kladenských bylo méně. První gól celého zápasu vstřelila Kateřina Štěpánová do sítě Kladna v čase 2:29, ještě jsme stihly přidat jeden gól. Jenže potom holky začaly propadat v obraně a rázem jsme prohrávaly 3:4. Jen díky velkému úsilí celého týmu jsme druhou třetinu vyhrály v poměru 2:0 a celkový stav utkání byl 5:4 pro nás. Vedení jsme si posílily ve třetí třetině dvěma rychlými góly během 6 vteřin. Utkání bylo vyrovnané, ale naše holky jsou bojovnice a hrály až dokonce naplno a bylo z toho konečné vítězství 8:5. Velmi bych chtěl poděkovat všem holkám za super hru a skvělé výkony, ale i přesto je na naší hře co zlepšovat.

SK Bivoj Litvínov  ELITE PRAHA-Panthers  6:2
V druhém dnešním utkání nás čekal favorizovaný soupeř z Litvínova. Do utkání jsme vstoupily s velkou vervou a také to bylo znát i na skóre, první třetinu holky hrály vyrovnaný stav 1:1. Bohužel druhou třetinu nedokázaly udržet se soupeřkami krok a stav byl 5:2. Do třetí třetiny nastoupil Litvínov velmi tvrdě a snažil se nám vsítit co nejvíce gólů, jen díky skvělé práci naší obrany a golmanky Johanny Luprichové, která vystřídala v brance zraněnou Veroniku Třískovou, bohužel nakonec se jim podařilo propasírovat jeden gól, za její záda. Takže konečný stav utkání byl 6:2. Konečný stav zápasu byl hlavně zapříčiněn počtem soupeře, který byl ve velké výhodě a bohužel naše fyzická zdatnost na konci utkání už polevila z důvodu vyčerpání děvčat. Chtěl bych velmi poděkovat našim obránkyním, které se nebály jít natvrdo do těla, když to bylo potřeba. A také všem rodičům a příbuzným, kteří se vypravili v tento ne zrovna hezký den do Chomutova a podporovali náš celek.