Starší A otevřeli poslední advent třetím místem

IMGP9676Poslední adventní víkend oslavili naši starší žáci při posledním turnajem roku 2015 a dokonce v domácí hale Radlice.

Hned první těžký zápas nastoupili proti velice houževnatému soupeři – Kladnu. Celý zápas byl v podstatě vyrovnaný, ale bylo v něm vidět mnoho chyb našich borců. Rozhodčí určili menší kluziště, než je to evropské, a tak nebylo mnoho místa na naše pestré kombinace. Před koncem zápasu bylo skóre těsně na naší straně. Bohužel pro nás se nechal vyloučit Zdeněk Prokůpek. Hosté šli v šesti proti čtyřem, i když byla branka odkrytá, gól nepadl ani do jedné sítě, tudíž borci ubránili hubený výsledek 4:3.

Druhý zápas byl ještě těžší než ten první. Nastoupil proti nám tým FA Mladá Boleslav. Je logické, že týmy, co spadnou z koše prvního, značně převyšují týmy koše druhého. Celý zápas drželi balón a téměř do žádných šancí nás nepustili. Prohrávali jsme již o tři góly, když se závěrečnou sirénou připsal čestný gól David Förster. Konečný výsledek byl opět chudý na góly – 1:3
Poslední duel o třetí místo jsme nastoupili proti kunratickému Startu 98. První třetinu jsme sice prospali a soupeř nám odskočil na rozdíl tří gólů, borci se ale nesesypali a rázný proslov trenéra Jenšíka je vybudil k obratu. Za celou druhou třetinu jsme nejenom výsledek otočili, ale přidali jsme ještě pár fíků navíc, odskočili na dvoubrankový rozdíl a zaslouženě vyhráli 7:5!

FbC Panthers – FBC Kladno 4:3

Florbal MB – FbC Panthers 1:3

FbC Panthers – Start 98 7:5 (o 3. místo)