Panteří Junioři A v indiánském podrtili adventní soupeře

201402-8235Poslední letošní dvojkolo zavedlo dosud neporažené Pantery do haly v Kobylisích, kde nás postupně čekal tým Athletics Praha a Florbalová akademie MB. Kluci byli svátečně naladěni, vtípek střídal vtípek a do boje vyrazili po indiánsku, s válečnými barvami na obličeji, které zajistil klubový Picasso Tomáš Marhefka.

FbC Panthers vs. Athletics Praha 6:1

Trenéři nabádali tým k přenesení vánoční pohody i na hřiště, což se, dalo by se říci, povedlo. Kluci celý zápas kontrolovali hru, soupeře nepouštěli do většího tlaku a mimo pár fatálů v rozehrávce nemusel chytající Kobza, vytáhnout ze svého bohatého repertoáru zákrok z kategorie těch lepších. Když potom dokázal chytit i nájezd soupeře a kluci začali zvyšovat svůj náskok, bylo o vítězi jasno.

FbC Panthers vs. Florbalová akademie MB 11:4

Do druhého utkání nastoupili kluci famózně, lepší úvodní třetinu v sezóně ještě nepředvedli a vyhráli ji vysoko 7:0. Jak však pravidelný čtenář tuší, přišlo klasické Panterské uspokojení a soupeř i přes skvěle chytajícího Ptáčka 4 góly skóre alespoň esteticky upravil. Vybudovaný náskok byl ale tak velký, že to k dalším třem bodům stačilo i v tréninkovém tempu. Pochvala ze strany rodičů, že je vidět rozdíl ve hře kluků v průběhu posledních 3 měsíců, zahřála na srdci oba trenéry, protože i koukatelnost je jedním z důležitých parametrů naší hry.

Klukům za předvedené výkony děkujeme, rodičům za jejich přízeň také a oběma fotografům (Pepemu a paní Ciprové) rovněž děkujeme.

Závěrem bychom Vám chtěli jménem celého juniorského i dorosteneckého týmu popřát klidné prožití vánočních svátků, co nejvíce dárků pod stromečkem, co nejméně kostí v krku a co nejslabší kocovinu po silvestrovských oslavách. Těšíme se na Vás i v dalším kalendářním roce!