Mladší žákyně ukořistily dvě výhry

20151212_125637Již v brzkých ranních hodinách musely naše mladší žákyně vyrážet do Dolního Bousova.

Extrémně divácky zajímavý byl první zápas. Hra se přesouvala z jedné strany na druhou. K vidění byla přestřelka po celou dobu zápasu. Ve druhé polovině zápasu nás podržela výborně chytající Káťa Strnadová, která za své záda nepustila jediný gól a holky se tak mohly radovat ze zasloužené výhry 4:2.

Druhý zápas byl velice odlišný od toho prvního. Holky byly mnohem pasivnější, ale přece jenom se jim pár gólu podařilo vstřelit. Bohužel jsme v první polovině dostaly několik smolných gólů. Holky ale zahodily první polovinu za hlavu a pokusily se obrátit skóre v náš prospěch, což se bohužel nepodařilo a musely jsme se spokojit s prohrou 9:5.

Evidentně mnohem silnějším soupeřem jsme byly pro Bohemku. Hned na začátku se několikrát prosadila výborně hrající Lůca Retová a holky se s dosavadní hrou spokojily. Ve druhé polovině však soupeř vycítil možnost dostat se do zápasu a dvěma góly se nám přiblížily na rozdíl jediné branky. Po time outu se holky vzchopily, nenechaly nic náhodě a dvěma góly potvrdily výhru 7:4.

ELITE – Panthers – Mladá Boleslav Dračice 4:2
ELITE – Panthers – Dolní Bousov 5:9
ELITE – Panthers – FBŠ Bohemians zelené 7:4

Děkujeme rodičům za podporu.