Mladší žáci B slaví postup do vyššího koše!

Brzké vstávání nás hnalo cestou necestou za hranice matičky Prahy.

20151213 - Mladsi zaci BFbC Panthers B vs. Athletics Praha Prosek

I když to tak nevypadalo, turnaj jsme jeli odehrát do dalekého města hermelínu – do středočeských Sedlčan. Při příjezdu jsme si vytyčili cíl turnaje a to celý ho vyhrát. V prvním zápase jsme k tomuto cíli udělali první krok. Celý zápas jsme soupeře jasně přehrávali a nakonec jsme zaslouženě zvítězili 5:2. Pochvala pro celý tým (hlavně pro brankáře Tomáše Brabce a pro nováčka Romana Fůru).
FbC Panthers B vs. SK Florball Benešov II.
Los nám nadělil soupeře z Benešova.
Druhý zápas skončil stejným poměrem jako zápas první, ačkoliv to tak po první půli nevypadalo. Při rozchytání soupeře si trenéři všimli pravděpodobně nejlepšího hráče soupeře a tou byla dáma. Upozornili jsme na ní tým, ale stejně jsme si jí v první půli dvakrát neobsadili a dvakrát z toho byl gól. Skóre po poločase bylo 2:2. Po přestávce si jí kluci začali konečně obsazovat a podle toho taky dopadlo skóre v náš prospěch. Opět pochvala pro všechny hráče, zejména pro gólmana Radka Brycha.
FbC Panthers B vs. Black Angels White
A byl tu vrchol dnešního turnaje, zápas o první místo. Náš cíl se skoro naplnil. Chtěli jsme skvěle rozehraný turnaj dotáhnout do vítězného konce. To se nám s velkými nervy povedlo. Zápas byl vyrovnaný až do konce, jel se nájezd na naší svatyni, ale bravurně ho zlikvidoval mladý talent v bráně Tomáš Brabec. I my jsme jeli nájezd, který s přehledem proměnil skvěle hrající Vojta Petráň. Na konci nám pomohlo i štěstí, kdy v posledních vteřinách místo gólmana chytil míček padající do branky obránce Matěj Ďurina. Na řadu tak přišla dovednostní soutěž tkz.: nájezdy :) Do naší branky se postavil Tomáš Brabec a nájezdy jel Max Bursík, Matěj Ďurina a mladý elév Vojta Petráň. Nakonec jeli jen první dva jmenovaní, protože oba dali gól a Tomáš Brabec dva nájezdy soupeře pochytal.
Díky moc klukům za odehraný turnaj, který jsme dotáhli k postupu do vyššího koše! Pochvalu zaslouží oba gólmani, i mladá puška Vojta Petráň.
Vlastně všichni kluci. Byl to nejlepší turnaj, jaký jsme zatím v této sezóně odehráli.
To nás vede k tomu, že na sobě musíme pracovat o to více.
Nakonec nám dovolte poděkovat rodičům za podporu v hledišti. Bez nich by to nešlo.