Ženy B braly v Kobylisích 3 body

Sobotní turnaj měl být svědkem zápasů s papírově slabšími soupeři, což se potvrdilo pouze z jedné poloviny.

Zeny B - 7.11.První zápas, s týmem Viking TJ Sokol Kobylisy, byla na začátku taktika podobná jako v minulých zápasech, tedy začít aktivněji, být první, kdo se ujme vedení, uklidnit hru a postupně navyšovat brankový náskok. Z průběhu první třetiny se ale zdálo, že soupeř naši taktiku slyšel a oproti našim borkyním ji plnil na 100%. Rozjetý Vikingský vlak se nám podařilo mírně vykolejit až těsně před koncem třetí třetiny, ale chyběly už síly na případné vyrovnání. Je pravda, že naše obdržené góly neměly někdy co dělat s florbalovou dovedností, ale spíše s naší nešikovností. Směrem do útoku nám chybělo přesnější zakončení, klidnější finální nahrávka a při střelách z dálky prostě jen netrefovat první bránící hráčku. Do budoucna je to jasně vztyčený prst, že s takovým začátkem se zápasy vyhrávají jen dost těžko.

Po prvním zápase nás čekal soupeř, který si z prvního utkání odvážel bod za remízu. Bojovně naladěné jsme šly do zápasu, ovšem soupeř se těšil víc a tak hned v první minutě gól rozvlnil naší síťku. Inu, nezbývá nic jiného než dotahovat. V 5. minutě bylo srovnáno. Bojovnost a hlad po góle nám nechyběl, jen jsme nedokázaly zlomit prokletí, které jsme měly z prvního zápasu, a to střelbu do prvního soupeře před námi. 2 vteřiny do konce druhé části a skóre 2:1 pro nás. Děkuji Koště. Tlak se vyplatil. A najednou jsme udávaly tempo hry my, souboje o každý metr na hřišti, o každý balón. Dokázaly jsme hrát i kombinovat a tak po kombinaci, kdy Renča nahrála na polovinu Olí, která nekompromisně natáhla až k lampám a vypustila jedovku, která prošla přes vše co jí stálo v cestě až do místa určení, bylo skóre už 4:2. Soupeř po timeoutu zkusil hru bez brankáře a vytěžil z toho gól, což pro nás byla jen kosmetická úprava výsledku na konečných 4:3. Důležité 3 body do tabulky jsou doma.

Děkuji rodičům, prarodičům, manželům, kamarádům a fanouškům za podporu.

FbC Panthers – TJ Sokol Kobylisy 2:5
FbC Panthers – Králův Dvůr 4:3