Starší žáci A v těžkém druhém koši

20151205_160228_HDRTěžké bitvy sváděli naší svěřenci pod taktovkou mistrného trenéra Lukáše Jenšíka. K prvnímu zápasu nastoupili proti Bučis Teamu. První třetinu hoši ale hráli v takovém tempu, že kdyby vůbec na turnaj nedorazili, soupeř by to zcela jistě nezaznamenal. Protihráči je drtili svými smrtelnými nájezdy téměř každou chvíli. Po první třetině ukazoval stav neúprosnou pravdu: „Je na čase udělat změnu pánové.“ A tak se stalo. Trenér vtrhl o přestávce do kabiny a důrazně promluvil ke svým hráčům. Do druhého poločasu přišli titíž hráči, ve stejných dresech a se stejnými obličeji na svých hlavách. Zazněl roh Panterů. Během pěti minut otočili skóre a do konce zápasu udrželi hubený náskok 3:2.

Zajímavost: Tento zápas hráči Mánek a Babický, naši nejstarší borci, sledovali jen z tribuny, protože jeli na jinou halu. Tímto borcům děkujeme za podporu.

Na druhý zápas borci v plné sestavě, povzbuzeni první výhrou chtěli vlétnout na soupeře. Soupeř sestupující z prvního koše, Benešov, odmítl. I když borci těžce dřeli a bojovali se všech sil, proti houževnatému soupeři, plný vysokých hráčů, měli pramalou šanci. Prohra 3:7 byl spravedlivý výsledek.

O hořké třetí místo to svěřenci dirigenta Jenšíka zkusili proti Spartě. Kluci unavení po náročných zápasech byli téměř vymazání z hracího pole. Spartě udělali sparring partnera, vystavěli kužely a prohráli 1:10.

Komentář trenéra: Nutno dodat, že kluci spadli zpátky do reality a do 19. 12., kde sehrajeme další turnaj doma v Radlicích, mají borci ještě hodně a hodně práce.

FbC Panthers A – FC Bučis Team 3:2
FbC Panthers A – SK Florbal Benešov 3:7
FbC Panthers A – AC Sparta Praha 1:10 (o 3. místo)