Elévové A: Borci s druhým místem

2015-12-05 12.36.11Druhé místo, ale velice příjemný výkon. Tato bilance zdobí naše borce po sobotním turnaji.
První zápas proti Athletics pro nás nezačal moc dobře. Po dvou smolných brankách jsme prohrávali 2:1. Téměř každý z našich borců si vystřídal jak hru v útoku tak v obraně. Do druhé půle jsme vstupovali s jasným úkolem. Otočit zápas a radovat se z vítězství. Plány nám však narušil soupeř hned v úvodu, kdy nám dal třetí gól a z následné akce ještě soupeřovic střela zasáhla Marka do obličeje, jež s krvavým zraněním odkráčel do útrob letenské haly. Nejen kluci, ale i celá hala tušila, že odplata musí přijít!!! Hořkost této odplaty okusil soupeř, když čtyřikrát musel přihlížet naší radosti po vstřelených brankách. První zápas jsme zvládli výborně. Nutno říci, že jsme podali opravdu dobrý výkon.
Druhým zápasem jsme si měli zajistit první místo ve skupině a poprat se o prvenství v turnaji s Kladnem. Největší překážkou pro nás byl asi soupeřův trenér, který stačil koučovat obě družstva, rozhodčí a kdyby diváci nebyli naproti, tak rozdá rady i jim. V utkání chudém na góly jsme zvítězili sice těsně, ale opět jsme předváděli výborný výkon.
Kladno budilo během celého turnaje veliký respekt, kterého jsme se nezalekli a dokázali jsme vzdorovat do posledních sil. Bohužel nás Kladno o jedinou branku přehrálo, ale zápas, stejně jako turnaj, byl velice vydařený a náš výkon byl o poznání lepší, než v minulých turnajích.
Na závěr bych chtěl pochválit muže zápasů:
Davida (co se mu pořád nelíbí rozhodčí), Vojtu (který si dává góly, kdy chce), Honzu (který chodí na zápasy vždy včas ), Marka (zvaného krvavý hattrick), Froda (bacha na hlavy raduju se z gólu), Matyáše (příště už ten gól určitě dám ), Mikyho (když trenér něco říká, vždycky si vzpomenu na něco co musím říct ), Ondru (ta brankářka z Kladna se mi fakt nelíbí), Ondru (vyhlášený svým padáním do střel), Ondru (co střídá pořád ), Jáchyma (terče pro soupeře a bojovníka), Fandu (jak jsem chytal? DOBŘE)
Děkuji kluci…….jo a ještě děkujeme rodičům!

FbC Panthers – Athletics Černý Most 5:3

FbC Panthers – Tatran Střešovice black 2:1

FbC Panthers – FbC Kladno (o 1. místo) 3:4