Ženy A znovu na vítězné vlně!

Víkendová utkání vyšla ženám na jedničku, skóre 17:1 znamená pohodlných 6 bodů!

20151129 - Zeny A (vsechny)V sobotu stály ženy proti soupeři, proti kterému před rokem získaly tři body v poháru, týmu FBC Dobruška.

Čekal nás zápas, u kterého byl předpoklad zisku plného počtu bodů. Bohužel naše první třetina tomu v žádném případě neodpovídala. Byly jsme bez pohybu bez nápadu a myslely jsme, že vše přijde samo a bez námahy. I tak se nám povedlo vyhrát 1. třetinu výsledkem 3:1 po gólech Krauskopfové, Lochmannové a Sátrové.
Po menší bouřce v kabině a změny v sestavě jsme se konečně probudily a přidali pár gólů. Nutno dodat, že i přes 11 branek v síti Dobrušky se zápas nevyvíjel podle našich představ. Velký respekt patří soupeři, který i přes nepříznivý vývoj odjezdil celý zápas takříkajíc po zadku, což se většině týmů hrajících u nás nedaří. Nakonec jsme slavily vítězství v poměru 11:1, čtyřmi body se blýskla Andy Nováková.
Druhý zápas nás čekal hned v neděli s Jaroměří. Po informacích z týmu Plzně, kde hrála Jaroměř v sobotu jsme věděly, že nás bude čekat odevzdaný soupeř s pouhými osmi hráčkami v poli.
Hned první střídání nám bylo jasné, jak bude celý zápas probíhat. Celý tým Jaroměře stál na velkém brankovišti a jen čekal na nájezdy odhodlaných Panterek. Nutno dodat, že soupeř byl tak neškodný, že i náš trenér Lukáš Jenšík si došel při zápase pro kafe a pak klidně a bez nervů (což u něj není moc obvyklé) přihlížel jasné výhře 6:0 pro domácí holky.

Děkujeme holkám za výkony a fanouškům za trpělivost a podporu!

FbC Panthers – FBC Dobruška 11:1 (3:1, 5:0, 3:0)
FbC Panthers – Sokol Jaroměř 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)