Smolný turnaj pro Mladší žákyně

Po smolném turnaji si mladší žákyně vezou pouze jeden bod po remíze s Tatranem.

20151128 - Mladsi zakyneV prvním zápase nás čekal Tatran. Po první půlce měl soupeř navrch, ale naše holky se nevzdaly a dokázaly vyrovnat zápas asi minutu před koncem utkání na konečných 7:7. Byl to velice napínavý zápas a všechny holky ukázaly 100% nasazení.

Druhý zápas znamenal velké oslabení v našich řadách. Ihned po vyhraném úvodním buly se soupeřky rozběhly presovat naší obranu. Soupeřčina hokejky se objevila moc vysoko a naneštěstí trefila Lůcu Retovou  do její pravé ruky. Ta statečně se zatejpovaným prstem zápas dohrála, ale po zápase se vydala se svými rodiči do nemocnice, aby se vyloučila zlomenina. Odpoledne nám přišla dobrá zpráva. Lůca prst zlomený nemá, ale pár dní si musí odpočinout od sportu. Doufáme, že příští víkend bude fit.

Další zápas byl také vyrovnaný, ale holkám v závěru chyběly síly. K vidění byla přestřelka na obou stranách, ale skóre se zastavilo na 7:9 z našeho pohledu.

V posledním zápase jsem dostaly několik smolných gólů po střelách z dálky. Pro golmany to nebylo vůbec jednoduché, protože se tento turnaj hrál na opravdu malém hřišti. Velké brankoviště končilo téměř na půlce, takže soupeř mohl střílet prakticky odkudkoliv.

ELITE PRAHA-Panthers – Tatran 7:7
ELITE PRAHA-Panthers – Sokol Nové Strašecí 4:10
ELITE PRAHA-Panthers – Herbadent 7:9
ELITE PRAHA-Panthers – Dolní Bousov 3:8

Děkujeme rodičům za podporu a těšíme se na dalším turnaji mladších žákyň, který se uskuteční za dva týdny 12. prosince.

Zittů & Toli