Přípravka veze z Kladna bronz!

V deštivém ránu jsme vyrazili na další turnaj přípravky, tentokrát do nedalekého Kladna.

20151129 - PripravkaK prvnímu zápasu jsme nastoupili proti týmu Athletics a jak se ukázalo, celý zápas byl velmi vyrovnaný a šance byly na obou stranách. Střelci se předháněli v tutových šancích, ale bohužel jsme doplatili na nezkušenost v zakončení a selhali jsme. A tak zápas skončil 3:3.
Před druhým zápasem se hráči i trenéři posilnili gumovými medvídky a to nám přineslo sílu. Do zápasu s Kladnem jsme nastoupili s velkým odhodláním vyhrát. Hned v prvním poločase svítilo na tabuli skóre 3:0 pro naše mladé borce. O poločase trenérské duo Petra Nosková-Lukáš Jenšík zdůrazňovalo, že není konec zápasu a že se musí bojovat až do závěrečného hvizdu. V druhém poločase jsme už vedení udrželi a přidali ještě jeden gól. Ke konci i soupeř vstřelil zaslouženou branku a zápas tak skončil naším vítězstvím 4:1.
V zápase o třetí místo nás čekal soupeř Start98. Celý zápas jsme tahali za kratší konec a prohrávali jsme 3:6. Trenéři míchali se sestavou a zkoušeli různé varianty, aby oživili hru. To se nakonec povedlo a na světelné tabuli svítilo skóre 6:6 a 20 vteřin do konce. Panthers posíleni opět o gumové medvídky stihli 5 sekund před koncem vstřelit branku na 7:6 a propukla nevídaná euforie. Krasné třetí místo pro naší přípravku!