Muži A porazili Chodov B

20151129 Ma ChodovJedenácté kolo, tedy to poslední, než začnou odvety, připadlo na první adventní neděli. Bylo jasné, že jedna série musí skončit. Naše série znamenala deset zápasů bez prohry. To chodovští borci měli začátek hubený, šest kol – nejdéle ze všech – byli bez bodu a pak čtyři zápasy v řadě vyhráli, naposledy v sobotu nad Kutnou Horou (9:13), kde Petr Kořínek zaznamenal strašidelných 8+0!

Jako již tradičně jsme zdvořile nechali otevřít skóre hosty, neboť starší má přednost. Do sirény jsme sice stihli otočit na 2:1 a zaznamenali jsme „jen“ jeden blikanec v našich řadách, ovšem hra byla nemastná neslaná, na to, jak jsme potřebovali soupeřova golmana zasypat střelami, tak jsme branku mnohokrát vůbec netrefili.

Ani po přestávce se to moc nezměnilo, i když po výstavní přesilové kombinaci vedlo naše družstvo 3:1. Vedení hubené jako chodovský brankář klasicky naše borce ukolébalo, čehož soupeř využil a trenéři začali hrát s registračkami Černého Petra, aby se zápasem něco udělali a potěšili tak fanoušky, kteří přišli do Radlic ztratit trochu času. Dařilo se to, ale jenom částečně. Kromě toho, že soupeř hrál dobře – ve smyslu aktivně, když potřeboval a velmi dobře pozičně, když se bránil našim nájezdům – tak se začala projevovat naše fyzická převaha a únava borců z Jižního města. Ta měla asi také za následek jejich dvě slepená vyloučení, kdy druhé z nich využil střelou z velkého úhlu Pavel Turianský a pečetil tak zisk tří bodů pro Panthers a nadvládu podzimní části tabulky.

Na zimní spánek a přestávku si ale budeme muset počkat, protože odvety jsou naplánované ještě v prosinci, konkrétně za 14 dní, v sobotu 12.12. a v neděli 13.12. a čekají nás nejtěžší soupeři – Kobylisy a Future!

FbC Panthers – Florbal Chodov B 5:2 (2:1, 2:1, 1:0) online