Mladší žáci B doma poslední

Rezervě Mladších žáků domácí turnaj nevyšel, se třemi prohrami se umístili až na posledním místě.

20151129 - Mladsi zaci B

FbC Panthers vs. FbC Kutná Hora

První zápas jsme odehráli proti nováčkovi v našem koši z Kutné Hory. Od začátku měl více míček na holi soupeř, ale šancí na obou stranách příliš nebylo. Po první půli byl stav 0:1 pro hosty. Po přestávce nám soupeř nadělil drobnou předvánoční nadílku v podobě 3 gólů. Pak jsme ale jeli nájezd. Konkretně po dlouhém rozhodování obou trenérů jel David Pech. Nájezd se mu ale příliš nevyvedl a to rozhodlo celý zápas. Pět minut před koncem jsme konečně začali hrát, soupeři se z našeho kolotoče točila hlava. I nějaké góly jsme přidali, ale bylo to málo. Kdybychom proměnili nájezd, bůhví jak by zápas dopadl (soupeř nebyl lepší, góly jsme mu darovali po našich chybách), ale na nějaké kdyby se florbal nehraje. Konečné skóre 4:2.

FbC Panthers vs. Kladno
Hned druhý a zároveň o to těžší soupeř nás čekal v souboji o postavení v tabulce. Hned od úvodních sekund se na nás soupeř doslova vrhnul po hlavě. V soubojích byl důraznější, než policie na Czechteku. My jsme prohrávaly souboj za soubojem a nepodařilo se nám vůbec nic. Soupeř trestal všechny naše chyby a ukončil první půlku vedením 5:0. Druhá půlka už byla o poznání lepší, konečně to začalo vypadat jako opravdový florbal, který byl vylepšen o 2 góly do sítě soupeře. Z naší strany to ovšem bylo vše a otěže zápasu převzal soupeř, který zastavil svůj gólostroj na konečných 2:8.

FbC Panthers vs. Black Angels
Rychlý sled událostí a herních výsledků nás odsunul do souboje o poslední příčky v tabulce.
Hned od začátku jsme byli odhodlaní nechat na hřišti všechno. První třetina byla vyrovnaná, plná soubojů, ale i nepřesností na obou stranách. Jak vždycky jsme tahalyi za kratší konec. Ale nevzdávali jsme se. První půle končila remízou, kdy se z půlky hřiště prosadil Dan, který byl přesunut z obranného postu na útočné pravé křídlo. V druhé půli jsme byli lepším mužstev na hřišti, ale ze soupeřova gólmana jsme udělali hvězdu utkání, kdy jsme si dokázali vytvořit několik dobrých gólových šancí, které ale končily vždy v jeho náručí. Po těchto vypracovaných šancích jsme ovšem vyprodukovali několik chyb v obraně, které soupeř nekompromisně trestal.  Souboj o poslední místo byl zároveň i nejlepším výkonem celého kádru. Máme inspiraci na trénink, a víme na čem pracovat.

FbC Panthers – Kutná Hora 2:4
FbC Panthers – FBC Kladno 2:8
FbC Panthers – Black Angels 1:3