Dorostenci B proti poslednímu týmu tabulky nezklamali

Rezerva dorostu cestovala v nepěkném počasí na jeden zápas do Čakovic, kde svedli souboj s posledním týmem tabulky, který ještě nemá ani bod.

20151128 - Dorost BDo utkání vstoupili naši borci velmi dobře a po necelé minutě už vedli o gól. Poté, jak už to bohužel občas bývá, se přizpůsobili hře soupeře a nechali si občas zahrát i jeho. Soupeř sice moc šancí neměl, ale zato jejich procentuální využití bylo daleko vyšší než to naše. Když jsme po první třetině vedli 3:1, odpovídalo to hře. Bohužel druhá třetina byla z našeho pohledu velmi ospalá a tak skončila výsledkem 2:2. Do poslední periody jsme sice vstoupili velmi aktivně, ovšem první gól vstřelil soupeř, a tak za stavu 5:4 pro nás přišel oddechový čas a zúžení sestavy na 2 lajny, což dalo týmu nový impulz, který jsme zužitkovali vstřelením 3 branek během 4 minut. Soupeř na to už nedokázal reagovat a tak si vezeme z Čakovic plný počet bodů za výhru 8:4.

FbC Panthers – Red Dragons Hořovice 8:4