Dorostenci váleli na Barrandově

20151128 Ka Sparta a BohemkaDorostenci A měli na pořadu další zápasy se sice papírově slabšími soupeři, ale o to odhodlanějšími.

AC Sparta Praha B – FbC Panthers
Jako první přišla na řadu Sparta. Přes veškerou snahu se nám nedařilo najít optimální herní tempo a naše hra byla nepřesná a kvalitu jsme nedokázali přetavit ve víc než optický tlak a pokud nezapomeneme zmínit dvě neproměněná trestná střílení, není třeba už nic dodávat. I tak ale svítilo skóre 2:0 z našeho pohledu a když v úvodu druhé části borci proměnili přesilovku, kterou rozdělila siréna, začal se na hokejky vkrádat pocit jistoty. Následující minuty pak patřily více soupeři, který nejprve z trestného střílení a následně z našeho nedůrazu před brankou snížil. To bylo ale z jeho strany všechno (co se gólů týče, branky pak už padaly jen do jeho sítě) ovšem od některých jeho hráčů jsme viděli i pár ukázek toho, jak to vypadat nemá a jak by se hráč z klubu s takto slavným jménem chovat neměl – nesportovní chování, simulování a zákeřný faul pár vteřin před koncem.

FbC Panthers – FBŠ Bohemians C
Druhé utkání s tabulkově sice výše postavou rezervou Bohemky, museli borci zvládnout bez svých trenérů, kteří odcestovali na zápas za A tým mužů a jejich místo tak zaujal emeritní trenér. Bohemka ale disponovala sice kvalitním, ale značně nevyrovnaným kádrem, kde bylo několik šikovných starších žáků, kteří ale zejména fyzicky nemohli našim klukům konkurovat. Branková mašina se sice rozjížděla podobně pomalu, jako v předchozím zápase, ale branky pak začaly rychle přibývat a utkání jsme tak pohodlně zvládli a připsali si sice snadné, ale zasloužené body.

AC Sparta Praha – FbC Panthers (2:8 (0:2, 2:3, 0:3)

FbC Panthers – FBŠ Bohemians C 14:1 (2:0, 5:0, 7:1)