Víkend čtvrtých míst potvrdili Elévové B

Zarputilost a málo sil…

20151121 - Elevove BNa další turnaj jsme  vyrazili do potemnělé haly na Barrandově, kde nás jako vždy čekala tři těžká utkání. V prvním jsme se setkali s rovnocenným soupeřem, který měl ovšem slabší obranu méně nebezpečný útok než my a tak jsme se mohli radovat z vítězství. Kluci makali a občas se přišel na hřiště podívat i pan florbal, aby se nám představil :) Zajímavostí je, že v tomto utkání padli dva hattricky a oba od kluků z přípravky, což je skvělý příslib do budoucna.

V druhém zápase jsme narazili na mnohem tvrdší oříšek a to rudou Spartu (týmy Sparty se neustále mění, takže je se nemůžete spolehnout na to, že tým, se kterým jste hráli minule bude stejný, což jde trochu proti smyslu košového systému, ale to patří jinam). Tento soupeř nás prověřil až na kraj našich možností. Kluci v tomto zápase předvedli obdivuhodnou bojovnost a nasazení a tváří tvář mnohem zkušenějšímu a upřímně řečeno lepšímu soupeři mohli odejít s hlavou vztyčenou. Pochvalu si zaslouží celý tým a také perfektně chytající Kuba.

Třetí zápas byl pak trochu za trest. Kluci se evidentně vydali ze všech sil v zápase se Spartou a na stejně kvalitní Boleslav už jim nezbyli síly. Občas jsme se vzedmuli k krátkému náporu a vzdoru, ale soupeř měl utkání pevně v rukách a dovedl jej do vítězného konce.

Každopádně díky kluci a na tréninku zamakáme o to víc, abychom příště byli ještě lepší :)

FbC Panthers – Bučis Team B 8:4
FbC Panthers – Sparta Praha 4:8
FbC Panthers – FA Mladá Boleslav 5:12 (o 3. místo)