Starší žáci A skončili těsně pod bronzovým stupínkem

Starší žáci A si jeli zahrát na Podvinný mlýn, kde v silné konkurenci jen těsně nedosáhli na 3. místo.

starsi-zaci-A 2015-11-21

První zápas nás čekal s Kladnem. Hned od první minuty bylo vidět, že jsme lépe naladěni na zápas a že jsme lepším týmem. Celé utkání jsme hráli velmi pohledný, kombinační florbal a vyhráli jsme zcela zaslouženě 7:1

Druhý zápas nás čekala domácí Sparta. Celé utkání jsme bohužel tahali za kratší konec. Dělali jsme zbytečné chyby a měli jsme problém rychle přistupovat k hráčům a také s rozehrávkou. Zápas jsme prohrávali 0:5, díky Karlovi Petrákovi jsme ještě stihli zkorigovat na 1:5, bohužel to ale bylo z naší strany vše, a výhru tak slavil soupeř.

O třetí místo jsme nastoupili proti týmu z Kobylis. Celý zápas byl vyrovnaný, v poslední minutě hrací doby ze stavu 5:5 jsme měli standardní situaci a trenér si vzal time-out. Bohužel naše standardka nám totálně nevyšla a hned z následujícího brejku jsme dostali gól na 5:6. Panteři šli do hry bez brankáře a 5 vteřin do konce se našemu Žiškovi nepodařilo trefit prázdnou bránu. Zápas tak skončil výsledkem 5:6 pro borce z Kobylis.

FbC Panthers – FBC Kladno 7:1
FbC Panthers – Sparta Praha B 1:5
FbC Panthers – Sokol Kobylisy 5:6 (o 3. místo)