5. místo pro Starší žáky B

Výlet do Kostelce znamenal pro rezervu Starších žáků těsné udržení v koši.

20152122 - Starsi zaci BFbC Panthers B – FbK Vosy Praha B
V chladném dopoledni jsme se vydali na další turnaj starších žáků B konaný v Kostelci nad Černými lesy. Přijeli jsme v plné síle a posíleni kluky z A – týmu. Ani to nám ale v prvním zápase nepomohlo i když jsme vedli 1:0. Soupeř pak převzal otěže zápasu a zaslouženě vyhrál v poměru 3:7. Hattrickem se blýskl David Netušil.

FbC Panthers B – Flobo Praha
V obměněné sestavě jsme vstoupili do druhého zápasu. Náš výkon šel hodně nahoru, nicméně jsme se nevyvarovali chyb z prvního zápasu, které se opět kupily a soupeř jich využíval. Navíc jsme nedokázali vsítit branku a tak náš jediný gól dal opět David Netušil.

FbC Panthers B – FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Do třetího zápasu jsme nastoupili proti Bohemians. Zápas by byl jistě pikantní pro Přemysla Bališe, který za náš tým kdysi hrál a který soupeře trénoval v předešlých dvou zápasech a i na tento zápas byl napsán na soupisku jako hlavní trenér. Ale nyní soupeře netrénoval a ani nebyl přítomen v hale (zřejmě ze strachu k nám). A strach byl oprávněný. V divokém zápase, ve kterém padlo 18 branek a jely se tři nájezdy (2:1 pro Bohemians – využit byl pouze jeden hráčem Bohemians). Nervy to byly až do konce. Vždy jsme vedli o čtyři branky, ale pokaždé jsme polevili a soupeř nás stáhl na branku jednu. Za stavu 9:8 pro naše barvy soupeř odvolal brankáře. Ale k ničemu to ze soupeřovi strany nevedlo, naopak výhru do prázdné brány k radosti celé střídačky včetně trenéra a fanoušků pečetil Matěj Dlouhý. Zápas by se dal označit jako FbŠ Bohemians Praha 4 bílí versus David Netušil (opět se projevila muška obávaného střelce, jenž si do kanadských bodů zapsal statistiku 5 gólů + 2 asistence).

Děkuji klukům za odehraný turnaj.

FbC Panthers B vs FbK Vosy Praha B 3:7
FbC Panthers B vs Flobo Praha 1:3
FbC Panthers B vs FbŠ Bohemians Praha 4 bílí 10:8