Junioři A nadělovali a dál vedou ligu!

3 . juniorská soutěž opět roztočila svá kola a další dvě utkání čekala také na mladé Pantery, kteří museli za soupeřem cestovat do Králová Dvora, aby se pokusili udržet první místo a porazit soupeře z opačného konce tabulky.

20151121 - Juniori AFbC Panthers vs. FBC Start98

Utkání hrané v 9:00 pro nás znamenalo vstávání a odjezd z Prahy v nekřesťanskou hodinu a ani veškeré trenérské výzvy dua Míka- Kolář, směřované k pořádnému rozcvičení a nepodcenění soupeře nestačily. Kluci do zápasu vstoupili s pocitem, že se nemůže nic stát a soupeř je neškodný, což jak se vzápětí ukázalo, bylo tvrzení mylné. Kluci se zápasem protrápili a jejich výkon lze označit za nejhorší v dosavadním průběhu sezóny. Ač na to výsledný stav 10:5 nevypadá, nebýt tradičně dobře chytajícího Vojty a 4 góly vstřelivšího navrátilce Pokorného, mohli jsme se o body bát. Hlavní negativa lze spatřovat v přístupu, plnění pokynů ze strany trenérů, hrubkách v rozehrávce i obraně a ve zbytečném sólování. Ve zkratce utkání strašné, body všechny.

FbC Panthers vs. TJ Sokol Mukařov

Druhé utkání bylo z naší strany znatelně lepší, ale k dokonalosti mělo také daleko. Soupeř na jakýkoli výsledek rezignoval již před zápasem, když nastoupil v počtu 5+1, navíc se jednalo již o druhé utkání obou týmů v daném dni. Kanonáda se zastavila na skóre 16:1, přičemž obdržený gól vsítil kuriózně hlavou náš obránce Richard Filikar.

I po tomto víkendu tedy zůstávají junioři neporaženi na prvním místě tabulky, i když předvedená hra tomuto stavu neodpovídala. Na nedostatky se zaměříme a do dalšího turnaje je odstraníme. Děkujeme a zároveň se omlouváme rodičům, kteří nás do „Králováku“  následovali, za předvedenou hru nebo spíše pokus o ni, doufáme, že nám přízeň zachováte i nyní.

FbC Panthers – FBC Start98 10:5
FbC Panthers – TJ Sokol Mukařov 16:1