Elévky nabíraly zkušenosti v Mladé Boleslavi

Sluncem zalitá Mladá Boleslav nás začala trápit hned u haly, kde proběhl tuhý boj o volné parkovací místo.

20151121 - Elevky AElite Praha – Panthers vs. Start 98

K prvnímu zápasu jsme nastoupily proti týmu Start 98 Kunratice, tedy proti soupeři, který byl dost silný a to i přes to, že přijel v počtu pouhých 6 hráček. Herní čas plynul a my se nedokázaly pořádně prosadit a tak po první půli svítilo na tabuli nelichotivé skóre 1:10. Do druhé půle jsme šly s tím, abychom za se něco naučily a dokázaly vstřelit ještě několik gólů. To se povedlo a tak jsme snížily alespoň na konečných 4:15. Bojovnost nám i přes krutý výsledek nechyběla.

Elite Praha – Panthers vs. FA MB – NBK

Druhý zápas jsme hrály proti domácím z Boleslavi. V holkách zůstalo nasazení z předchozího zápasu, a tak se spustil gólostroj, po kterém jsme s klidem skončily první půlku za výsledku 5:1. Do zápasu se dostala i nejmladší členka Anet a bojovnost jí opravdu nechyběla – nebojácně šla do soubojů i proti hráčkám, které byly o hlavu větším, klobouk dolů! V druhé půlce jsme trochu polevily a tak nám soupeř po našich chybách dokázal vstřelit 2 góly. I přes to jsme si udržely náskok a vyhrály 8:3.

Elite Praha – Panthers vs. FA MB – Dalovice 

Třetí a zároveň poslední zápas nás čekala opět Boleslav :). Kvůli rozpisu turnaje jsme měly hrát hned po předchozím zápase, díky vstřícnosti rozhodčích a soupeře jsme si ale mohly dopřát desetiminutovou pauzu, během které jsme si odpočinuly a doplnily lahve s pitím. Byl to pro nás nejvyrovnanější zápas celého dne. Bojovalo se o každý metr na už tak velmi malém hřišti :). V první půlce jsme udávaly tempo hry my – s klidem jsme ji dohrály za stavu 3:2. Do druhé půlky jsme šly hrát o všechno. Názorně to předvedla Bára, která měla obtisk hokejky na noze z toho, jak obětavě šla do souboje. Ani to nám nestačilo a soupeř dokázal odskočit do vedení. Holky byly zlomené, že to prohrajeme, ale stále zbývalo dost času a podařilo se nám dát srovnávací gól na 4:4. V našich řadách zavládl klid a holky chtěly urvat výhru. To se ale nakonec nepodařilo a po prohře a výhře si odvážíme i remízu.

Celý turnaj si všechny zúčastněné užily, a tak to má být. Odvážíme si další cenné zkušenosti.

Tímto mi dovolte poděkovat rodičům za podporu mezi zápasy i v hledišti.

Michal Rupa

Elite Praha Panthers vs Start 98 Kunratice 4:15
Elite Praha Panthers vs Fl. ak. MB-NBK 8:3
Elite Praha Panthers vs Fl. ak. MB-Dalovice 4:4